Klínovec - Lyžařské kurzy

Klínovec

Termín: dle dohody (5 dní, 4 nocí + 5 denní skipass)

Ski areál Klínovec je největším lyžařským střediskem Krušných hor. Nabízí celkem 31,5 km sjezdovek s 5 lanovkami, 11 vleky a 5 lyžařskými pásy v dětských parcích. Nové lanovky jsou kryty typickou oranžovou bublinou, která poskytuje nadstandardní komfort při cestě za lyžařským dobrodružstvím.

Rozmanitost sjezdovek v areálu nabízí vyžití od úplných začátečníků (17 modrých), přes pokročilé lyžaře (9 červených) až po zkušené jezdce (4 černé). Vybavenost areálu umožňuje účastníkům vyzkoušet vše, co hory nabízí a na co stačí jejich zkušenosti a zdatnost. Na velmi vysoké úrovni je také zázemí aerálu - dostatek sociálních zařízení, rozmístěných u téměř všech nástupních a výstupních stanic, kvalitní půjčovna a servis vybavení. Perlou areálu je nová sjezdovka do Jáchymova, která se s délkou 2 950 metrů a šířkou 50 - 100 metrů řadí mezi nejdelší a nejširší sjezdovky v České republice.

Během celého kurzu se účastníkům budou věnovat zkušení instruktoři. Účastník tak během týdne získá základní dovednosti ve zvolené disciplíně (lyžování nebo snowboarding). Program na svahu je rozšířen o večerní přednášky na související témata, doplněné o video coaching (rozbor jízdy jednotlivce pomocí videozáznamu). Nechybí ani zábavné aktivity v rámci večerních programů. Celý kurz vyvrcholí závody v rámci družstev a společným vyhlášením.
 
Ubytování nám poskytuje Sporthotel Můstek, který se již mnoho zim specializuje na školní skupiny. Nabízí 2-4lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Pro realizaci večerního programu máme k dispozici společenskou místnost a dvě učebny.
 
Hotel je vybaven hotelovým autobusem, který převáží dle požadavků skupiny účastníky na svah a ze svahu. Doba jízdy je cca 5 minut.
 

Jsem přesvědčen, že tady se nám daří dělat dobré lyžáky za velmi rozumné peníze. Lyžák přeci není o pilování jednotlivých lyžařských dovedností, jízdy šikmo svahem v oblouku z přívratu vyšší lyží. Lyžák je o společném zážitku třídy, o koulování, mokrých rukavicích, ztracené čepici, příjemné únavě a pocitu, že naše třída je fajn…

Matouš Novák, matous.novak@wenku.cz, tel.: 724 623 660

W cena
 

 

8 000 Kč (min. 45 platících, 3x neplatící pedagog, 3x instruktor lyžování)

Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků, pedagogů i instruktorů, dle místa odjezdu a typu ubytování. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Jsme velice rádi, že jste se dostali až sem. Ještě 10 vteřin.
Nedomnívejte se, ptejte se, vše vám rádi upřesníme.

 

Cena zahrnuje:
 • dopravu autobusem s bezpečnostními pásy na místo a zpět,
 • ubytování na 2-4lůžkových pokojích, s vlastním sociálním zařízením,
 • stravování formou plné penze (snídaně formou švédských stolů, celodenní pitný režim),
 • služby organizátora v průběhu celého kurzu - technicky zabezpečuje veškeré body programu a současně vykonává funkci sportovního instruktora; na žádost školy zajistíme organizátora bez další odpovědné funkce,
 • služby lyžařského instruktora s akreditací MŠMT,
 • náklady na 5denní skipas Ski areál Klínovec,
 • večerní program na lyžařských kurzech (video coaching, přednášky, herní aktivity),
 • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.,
 • pojištění klientů (trvalé následky úrazem, zavazadla a odpovědnost za škodu).

Cena nezahrnuje:

 • pojištění stornopoplatků pro případ nemoci či úrazu před zahájením pobytu (lze přiobjednat 120,- Kč/osoba),
 • osobní útraty,
 • zdravotníka a noční dozor (zajišťuje škola, nebo lze přiobjednat),
 • náklady na zapůjčení lyžařského vybavení dle požadavků.

Zpět nahoru