Reference od učitelů

Poznávání Jižních Čech

Dobrý den. Díky za skvělý výlet, který jste pro nás připravili. Mějte se pohodově :) Dana Hlubučková

Dana Hlubučková

ZŠ Semčice

Poznávání Jižních Čech - vícedenní školní výlety

Dobrý den. Chci Vám moc poděkovat za skvělý výlet. Díky Vám jsme už potřetí zažili super akci naprosto bez problémů, úžasně sestavený plán a je radost s Vámi někam cestovat! :-) I. Zíková

Ivana Zíková

ZŠ Semčice

Škola v přírodě

Dobrý den. Chtěla jsem Vám i celé agentuře moc poděkovat. Nejen za profesionalitu v organizaci celé školy v přírodě, ale i za perfektní přístup všech instruktorů a hlavně vašeho vedení. Moc jsme si školu užili, a to nejenom žáci, ale i my učitelé. Za celý pobyt nenastala jediná situace, kdy bychom si mohli na něco stěžovat. Ještě jednou všem moc děkuji a určitě se na vás brzy obrátíme s další žádostí o zorganizování školy v přírodě. S pozdravem S. Kabilková

S. Kabilková

ZŠ Fryčovická

Škola v přírodě - Příroda a indiáni

Dobrý den a ahoj, ráda bych vám všem ještě jednou poděkovala za nepřekonatelně skvělou práci s našimi Medvídky. My učitelky jsme dostaly chvíle odpočinku a děti byly všechny nadšené. Jste skvělí a těšíme se na další akce s vámi. Ahoj, Helena Zückerová, MŠ ODOLENA VODA

Helena Zückerová

Mateřská škola Odolena Voda

Koncentrační tábor Osvětim a Krakov - zahraniční školní exkurze

Celý zájezd dopadl nad očekávání, prostě úplně úžasně. Jen jsme odškrtávali body programu. Průvodce Vašek byl velmi starostlivý, pozorný, důsledný, prostě perfektní. Ostatní průvodci v Osvětimi a Krakově to stejné. Děkuji všem zapojeným za skvělou spolupráci. Vaši agenturu mohu jen doporučit s nejvyšším možným hodnocením.

Mgr. Markéta Křičková

Gymnázium a SOŠ, Ústí nad Labem, p. o.

Objevování zlaté Prahy ve španělštině

Hra byla pro nás velice přínosná, hlavně užití časů a slovní zásoby v praxi. Slovníček byl pro nás nutností, ale společnými silami jsme zvládli vše. Děkujeme za super program a budeme rádi, když si ho zopakujeme, či pojedou naši studenti z dalších jazyků. Od nás máte kladné doporučení nejen pro naše vedení školy.

Mgr. Konířová Kateřina

Gymnázium, Budějovická 680

Jazykové programy - Objevování zlaté Prahy

Agenturu Wenku známe již pěknou řádku let, pořádají pro nás adaptační kurzy, spolupracujeme s psychologem na budování třídního kolektivu i během školního roku, podíleli jsme se i na tvorbě jazykových mutací hry Objevování zlaté Prahy. Poněvadž tuto hru již známe, neváhali jsme ani letos a na podzim se tentokrát sekunda vydala na objevnou cestu v češtině po staré Praze. Skupinky děti vybavené pracovními listy, psacími potřebami a mobily úspěšně zvládly celou trasu, férově si zasoutěžily, mnohé i objevily a dočkaly se i zasloužené odměny. Žákům se hra líbila, byli spokojení a my také. Můžu jen doporučit.

Mgr. Daniela Marešová

Gymnázium, Budějovická 680

Legoland

Výborně zajištěná akce, organizačně i prakticky, opakovaně prověřená :-) Pro třídní učitele skvělý námět na třídní výlet, kdy se děti vyřádí a mají plno zážitků z atrakcí. Učitelé určitě ocení, že veškerou administrativní agendu - platbu, pojištění, dopravu... zajišťuje CK Wenku, což je opravdu veliká úleva :-)

Mgr. Marie Štembergová

Gymnázium a SOŠ, Ústí nad Labem, p. o.

Škola v přírodě - Příroda a indiáni

Rádi bychom poděkovali instruktorům za skvělou organizaci a profesionální přístup na škole v přírodě. Instruktoři dokázali maximálně děti zaujmout a vytvořit jim zábavnou a pohodovou atmosféru. Děti byly nadmíru spokojeny a stále vzpomínají na úžasné zážitky s Vámi. Všichni jsme si díky Vám odvezli spousty nových zkušenosti a nápadů. Dokázali jste děti nadchnout, překvapit, zaujmout, ale i poučit, jak se k sobě vzájemně chovat, pomáhat si. Díky Vašemu přístupu a hrám, které nepodporovaly soupeření mezi dětmi, ale naopak je učily spolupráci, jsme mohly my učitelky děti vnímat z jiného pohledu, než jak jsme se doposud vnímaly ve třídách. A to bylo pro nás učitele velkým přínosem, za který Vám velice děkujeme.

Mgr. Vladimíra Fialová

31. základní škola Plzeň

Sportovní kurzy - Windsurfing

V roce 2010 jsme hledali CK, která by „ušila na míru“ sportovní kurz pro studenty třetích ročníků naší školy. Jediný, kdo byl ochoten a schopen akceptovat a hlavně realizovat naše představy a požadavky byl pan Matouš Novák. Zajistil ubytování v lokalitě, kterou jsme si vybrali, zkušené instruktory, potřebný sportovní materiál, doprovodné vozidlo, když jsme jeli na kolech z Brna na Pálavu. Opravdu jsme společně se studenty zažili velmi příjemné, netradiční sportovní zážitky, vychutnali si malebné prostředí Pálavy a Lednicko-valtického areálu. Jak se říká v Bobulích: „ Každý má svého Pražáka“ . I my ho máme a víme, že na Pálavě se s ním rozhodně neztratíme. Přeji nám všem další vydařené sportovní kurzy Wenku s Matoušem.

Mgr. Lenka Jančiová

Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a z

Sázava - vodácké kurzy

Všechno bylo super, instruktoři byli prostě boží, přesně takhle by měli vypadat ti, kteří jednají s lidmi našeho věku a tráví s nimi čas. Časově jsme vše zvládali bez stresu, ale zase jsme se zrovna nepředřeli. Jídlo, velice důležitá věc, bylo taky parádní. A když jsme si večer sedli u ohně a papali buřty, nikdo nebyl nespokojený. Prostě 100% vydařený vodácký kurz a za to jako třída moc děkujeme!

???

Gymnázium Jana Palacha, Mělník

Sázava - vodácké kurzy

Na akcích s Wenku je vždy veselo, instruktoři jsou vstřícní a vždy naladěni na naši, ale hlavně studentskou vlnu. Každá akce (vodácký kurz, adaptační kurz ), které jsem se zúčastnila, byla profesionálně připravená a realizovaná. U vodáckého kurzu jsem ocenila především zapojení studentů do procesu přípravy jídel, což považuji za atraktivní a především smysluplné obohacení akce.

Mgr. Doris Růžičková

Gymnázium Jižní město s.r.o.

Lyžařské kurzy - Italská Aprica

Zkušenost se zájezdem do Aprici s Wenku mohu shrnout jako super akci. Středisko není nijak extra velké, ale pro lyžařský zájezd ažaž. Ve všední dny, kdy po víkendu odjeli "místní", frontu vytvářeli akorát naše děti. Ubytování slušné, čisté, kuchyňky vybavené. Toto uvádím cíleně v souvislosti se stravováním, kdy jsme měli v rámci polopenze obědy zajištěné přímo na svahu, což pro nás byla novinka, ale hodnotím jako parádu a vaření společných večeří na apartmánech jako vynikající tmelící záležitost. Ze strany Wenku o vše postaráno, takže díky a snad zase příště.

Mgr. Petr Procázka

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akade

Východní Berlín a život v komunismu - zahraniční exkurze

Školní exkurze pořádané Agenturou Wenku mohu 100% doporučit. Spolu se studenty jsme se zúčastnili výjezdu Východní Berlín a život v komunismu. Pracovníci Agentury byli velmi vstřícní, milí, ochotní už při přípravě celé akce, nebyl problém, aby do programu zařadili naše přání a požadavky. Po celou dobu výjezdu byl k dispozici zkušený průvodce; doprava i ubytování na velmi dobré úrovni, program promyšlený a zajímavý (Braniborská brána, Reichstag, Alexanderplatz, Muzeum DDR, workshop u Berlínské zdi aj.).

Mgr. Ondřej Kopáček

Gymnázium Duhovka s.r.o.

Programy v Praze - Zážitky pro střední školy

Dobrý den, velice vám děkuji za sebe i kolegyni za skvělé zvládnutí celé akce (včetně našich nadstandardních přání :o)) Postarali jste se naprosto úžasně, což pro člověka s neorganizačním talentem a ambicemi znamená opravdu výrazné ušetření starostí a námahy. Je poměrně vzácné narazit na profesionály s lidským přístupem a úsměvem, kteří zachovají pohodu za každé situace, proto si vás i Jany skutečně vážím, rozhodně vás budu doporučovat a příští rok se na vás opět s důvěrou obrátíme. Mějte se krásně, užijte si dovolenou a budu se těšit na příští akci s vámi.

Mgr. Miluše Šintáková

Střední škola aplikované kybernetiky s.r.o.

Program na škole v přírodě

Vážený pane Nováku. Na poslední chvíli plánovaná akce se vydařila nad očekávání. Díky počasí, prázdnému kempu (tudíž dostatku prostoru) a hlavně profesionálně odvedené práci vašich instruktorů (Jano a Honzo, ještě jednou díky) vše klaplo naprosto úžasně. Maximálně si cením rychlé a bezproblémové komunikace, díky které jsme celou akci naplánovali během pár dní - a to jsme si vzpomněli dost pozdě. Vámi připravený program zaplnil celé dva dny, děti neměly šanci ani zlobit :-) Po noční hře a zpěvu s Honzovou kytarou byli všichni tak utahaní, že se v chatkách do půl deváté ráno nic nepohnulo. Všechny aktivity byly originální, zábavné a poučné - odhalovaly se charaktery, což i nám přítomným učitelkám (poctivě jsme vše sledovaly a dokumentovaly) umožnilo úplně jiný pohled na naše žáky. Myslím, že by podobná akce prospěla i našemu pedagogickému sboru. Ještě jednou chci vyzdvihnout naprosto profesionální a zároveň ochotný a vstřícný přístup obou instruktorů, kteří dokázali děti nadchnout, usměrnit, pochválit i (konstruktivně) zkritizovat. Nemáme absolutně co vytknout, budeme vaši agenturu všem doporučovat a určitě budeme vašich služeb využívat i nadále. Díky všem! S pozdravem a přáním hezkého dne,

Mgr. Šárka Vondrová

ZŠ a MŠ Mšec

Škola v přírodě

Děkuji za velice příjemně a smysluplně prožitý týden. Děti byly velice spokojené a věřím, že spousty dobrých rad, nápadů a zkušeností si vezou zpět do Prahy. Jana a Kristýna byly vždy perfektně připraveny a to za každého počasí… i do sněhu. 15. 10. 2009 nám napadlo 20 cm sněhu, ale ani tak děti nebyly ochuzeny o opékání špekáčků. Velké díky!!! :-)

Mgr. Jitka Hildebrandová

ZŠ Jana Ámose Komenského, Praha

Prachovské skály

S agenturou spolupracujeme již několik let a jsme stále velmi spokojeni. Po zkušenostech s adaptačními pobyty jsem byla s jednou třídou na školním výletě v Prachovských skalách a organizaci i výběr prostředí a ubytování si nemohu s dětmi vynachválit. Program byl přizpůsoben věku a děti se v podstatě nezastavily. Byly též spokojené. S pozdravem a přáním hezkého dne

RNDr. Marcela Beránková

Gymnázium, Říčany

Prachovské skály

Dobrý den, pane Nováku, dnes jsme se vrátili z výletu a chtěla bych ocenit práci a přístup vašich instruktorů Radky Strakové a Ládi Špačka. Značnou mírou přispěli k tomu, že výlet byl skutečně zdařilý. Jsou to velice sympatičtí mladí lidé s profesionálním přístupem. Děkuji.

Mgr. Gabriela Himmelsbergerová

ZŠ Praha - Radotín

Adaptační kurz

Pánové, děkuji za příjemně strávený týden. Dokázali jste děti zaujmout natolik, že jsem si o týden prodloužila prázdniny. Děti se mi sešly v takové sestavě, že se na těch 6 společných let moc těším. Hlavně díky vám je dnes znám lépe než za celý rok za katedrou. Přeji vám hodně zdaru.

Mgr. Doris Růžičková

Gymnázium Jižní město s.r.o.

Koncentrační tábor Osvětim a Krakov

Agentura Wenku podle našich dlouhodobých zkušeností patří svou flexibilitou a spolehlivostí k organizacím, jejichž služby můžeme ostatním školám doporučit. Absolvovali jsme společně řadu exkurzí do Polska (Krakov, Osvětim) a vždy jsme se přesvědčili o seriózním jednání i vstřícnosti, pokud šlo o některé specifické požadavky. Ocenili jsme také kvalitní průvodce v Krakově i v Osvětimi, které předem zajistila agentura. Nabízené služby (doprava, ubytování) vždy odpovídaly objednávce. Nečekané problémy, které se mohou při těchto exkurzích vyskytnout a nejsou agenturou zaviněné, byly vždy pohotově a optimálně vyřešeny. Zájezdy do Polska se proto staly na naší škole už tradicí. Vzhledem k dobrým zkušenostem jsme se rozhodli rozšířit spolupráci s agenturou v dalších oblastech např. při organizování adaptačních kurzů pro žáky 1. ročníků.

Mgr. Eva Nováčková

VOŠZ a SZŠ Alšovo nábřeží 6, Praha 1
Zpět nahoru