Lyžařské kurzy - obecně

Lyžařské kurzy
 
Organizujeme komplexně zajištěné lyžařské kurzy v ČR i zahraničí připravené dle konkrétních požadavků škol. Vyberte si středisko, zvolte kvalitu ubytování, počet nocí, objednejte formu stravování a počet lyžařských i snowboardových instruktorů s akreditací MŠMT. Náročnou organizaci a odpovědnost za průběh lyžařského kurzu vyřešíme za vás.

Můžeme se vydat do jednoho vyzkoušeného střediska, případně zamířit do některého ze zahraničních resortů spojujících několik středisek, kde tak vyzkoušíme každý den jiné sjezdovky. Je možné zvolit také variantu dojíždění z Čech na blízké rakouské sjezdovky vyšší kvality.

Za samozřejmost považujeme výuku sjezdového lyžování i snowboardingu. V případě zájmu zapojíme i výuku běžeckého lyžování. Nabízíme také možnost ochutnávky atraktivních freestylových disciplín. Výuku doplňujeme o videocoaching a program večerních přednášek. Rádi pro vás zajistíme také relaxační program pro odpočinkový den.

Číst dále

Lyžařské kurzy - Večerní program

Lyžařské kurzy - Večerní program

Lyžařské kurzy se snažíme maximálně přizpůsobit potřebám školních skupin. Dobře víme, jak moc důležitý je večerní program. Práce našich instruktorů v žádném případě nekončí na svahu.
 
Standardní večerní náplní lyžařského kurzu jsou přednášky na související témata, jakými jsou metodika lyžování a snowboardingu, případně metodika běžeckého lyžování, dále výběr výstroje a péče o ni, bezpečnost pohybu v horách a na svahu a další. Přednášky doplňujeme o výuková videa a filmy se související tématikou.
 
Do programu našich kurzů neodmyslitelně patří video coaching, který považujeme za nezbytnou součást moderní výuky lyžování a snowboardingu. Všichni účastníci lyžařského kurzu jsou na svahu opakovaně natáčeni a jejich jízda je s nimi následně rozebírána na videozáznamu. Jedná se o vysoce efektivní způsob výuky a odstraňování zažitých chyb.
Pokud by vám tato náplň lyžařského kurzu byla přeci jen málo, jsme připraveni zařadit do programu několik aktivit na podporu spolupráce v třídním kolektivu, nebo jen tak pro zasmání…

Lyžařské kurzy - suchý trénink

Lyžařské kurzy - suchý trénink

Bezpečný pohyb na svahu je vždy na prvním místě. Využijte možnosti prověřit zdatnost účastníků lyžařského kurzu v rámci „suché přípravy“. Freestyle areál Kolbenka pro to nabízí jedinečné možnosti.

Zúčastněte se tréninku pod vedením zkušených instruktorů, v rámci kterého poznáte kvality účastníků kurzu, provedete rozřazení do družstev a s praktickou ukázkou si společně projdete teorii lyžování, či snowboardingu.

Součástí suchého tréninku je rozcvička, seznámení se základy jízdy, min. 30 minut jízdy na simulátoru. Ve zbývajícím čase využijeme trampolínového parku k zlepšení rovnováhy a posílení svalových skupin spojených s jízdou na lyžích a snowboardu.

Váš následný pobyt na horách bude dynamičtější i bezpečnější, ať už s námi pojedete do Čech, či zahraničí.

Číst dále

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru