Lyžařské kurzy - obecně

Lyžařské kurzy
 
Organizujeme komplexně zajištěné lyžařské kurzy v ČR i zahraničí, připravené dle konkrétních požadavků škol. Vyberte si středisko, zvolte kvalitu ubytování, počet nocí, objednejte formu stravování a počet lyžařských i snowboardových instruktorů s akreditací MŠMT. Náročnou organizaci a odpovědnost za průběh lyžařského kurzu vyřešíme za vás.

Můžeme se vydat do jednoho z vyzkoušených skiareálů, případně zamířit do některého ze zahraničních resortů, spojujících několik středisek, kde tak vyzkoušíme každý den jiné sjezdovky. Je možné zvolit také variantu dojíždění z Čech na blízké rakouské sjezdovky vyšší kvality.

Za samozřejmost považujeme výuku sjezdového lyžování i snowboardingu. V případě zájmu zapojíme i výuku běžeckého lyžování. Nabízíme také možnost ochutnávky atraktivních freestylových disciplín. Výuku doplňujeme o videocoaching a program večerních přednášek. Rádi pro vás zajistíme také relaxační program pro odpočinkový den.

Lyžařské kurzy Wenku si kladou za cíl seznámení žáků se základními dovednostmi pro uspokojivou realizaci zimních sportů.  Skrze sportovní aktivity vedeme žáky k aktivnímu trávení volného času, podpoře zdravého životního stylu a v neposlední řadě také k pozitivnímu vztahu k pobytu v přírodě.

Filozofií lyžařských kurzů Wenku je, že rolí učitele není být profesionálem na všechny druhy aktivit. Jeho úkolem je zejména věnovat se práci s žáky, která v mimoškolním kontextu nabízí nové rozměry a vytváří prostor pro prohloubení vzájemného poznání, práci na atmosféře třídního kolektivu a v neposlední řadě prostor k prevenci rizikového chování.

Prohlédněte si naši orientační nabídku, jsme komunikativní a těšíme se na Vaše přání.
 
Naše služby:
  • kompletní zajištění lyžařského kurzu,
  • doprava autobusem s bezpečnostními pásy na místo a zpět,
  • ubytování dle vybraných parametrů,
  • stravování dle podmínek ubytovatele,
  • služby organizátora v průběhu celého kurzu - technicky zabezpečuje veškeré body programu a současně vykonává funkci sportovního instruktora; na žádost školy zajistíme organizátora bez další odpovědné funkce,
  • služby lyžařských/snowboardových instruktorů s akreditací MŠMT,
  • pojištění účastníků i pojištění CK,
  • večerní program (video coaching, přednášky, herní aktivity).

 

Zpět nahoru