Po stopách Yettiho - Škola v přírodě

Po stopách Yettiho
(tento program je vhodný pro 1. až 5. ročník ZŠ)

Termín: dle dohody (5 dní - 4 noci)

Sezónní škola v přírodě dopřeje dětem zimní radovánky, během kterých se něco přiučí o náročných podmínkách v přírodě v zimních měsících a samozřejmě o sdílení a vzájemné pomoci. Každý den v sobě nese aktivity pohybové i kreativní, děti motivuje k lásce k přírodě, výtvarnému umění a sportu.

Orientační program:

1. den: Příjezd, seznámení s horaly, zopakování pravidel bezpečného života v horách, přidělování krycích jmen pro vysokohorské túry, stavba ledového příbytku, večerní zábavní kvíz s horskou tematikou.

2. den: Eskymácká honička, stopování a přikrmování lesních tvorů, šifrování a doručování depeší, Velká cena Česka v jízdě na bobech, kulturní večer na téma Zvířátka v zimě.

3. den: Velká sněhová bitva a boj o vlajky, tvorba Zahrady soch, závody psích spřežení, příprava na přesun do nejvyšších pohoří, večer diskuzní hra Strach na salaši.

4. den: Zápas ve snowballu, dobývání vrcholků, cesta za Yettim, kreativní činnost „Dar Yettimu“, večer závěrečná slavnost a předávání darů.

5. den: Společná výroba vrcholové vlajky, ohlédnutí za zimním dobrodružstvím. V odpoledních hodinách odjezd domů.

W cena

 

4 900 Kč (min. 40 platících žáků - 2 třídy, 2x neplatící pedagog, 3x instruktor)

 
Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků, pedagogů i instruktorů, dle místa odjezdu a typu ubytování. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Jsme velice rádi, že jste se dostali až sem. Ještě 10 vteřin.
Nedomnívejte se, ptejte se, vše vám rádi upřesníme.

 
 
Cena zahrnuje:
Cena nezahrnuje:
  • pojištění stornopoplatků pro případ nemoci či úrazu před zahájením pobytu (lze přiobjednat),
  • osobní útraty studentů,
  • zdravotník a noční dozor (zajistí škola, příp. lze přiobjednat).
Zpět nahoru