Vodácké kurzy - obecně

Vodácké kurzy

Připravujeme komplexně zajištěné vodácké kurzy dle konkrétních požadavků škol. Vyberte si z naší nabídky, nebo si zvolte vodácký zážitek dle vašich konkrétních přání. Vyberte si řeku, zvolte počet dní, vyberte si typ lodí i oblíbené kempy, objednejte formu stravování, počet vodáckých instruktorů, přepravu zavazadel během dne i doplňkový program.
V nabídce máme tři české řeky, nicméně kurz zrealizujeme i na jiné řece dle Vašeho přání.

Vodácké kurzy Wenku si kladou za cíl seznámení žáků se základními dovednostmi pro uspokojivé sjíždění českých řek. Skrze sportovní aktivity vedeme žáky k aktivnímu trávení volného času, podpoře zdravého životního stylu a v neposlední řadě také k pozitivnímu vztahu k pobytu v přírodě.

Číst dále

Sportovní kurzy - obecně

Sportovní kurzy
 

Veškeré sportovní kurzy připravujeme dle konkrétních přání a potřeb. Vyberte si sport nebo kombinaci sportů, jaké chcete do kurzu zahrnout. Zvolte si, zda chcete být ubytováni na jednom místě, nebo byste rádi putovní formu kurzu. Určete si počet nocí i formu stravování. Zajištění a organizaci v průběhu kurzu již můžete nechat na nás a v klidu se věnovat svým studentům a sportu, který Vás baví.

V naší nabídce naleznete kurzy in-line, windsurfingu či kurzy cyklistické. Vyrazit můžete také za pěší turistikou. Rádi pro vás připravíme i kurz zahrnující ochutnávku více sportů. Na kterémkoliv z našich kurzů je možné připravit ochutnávku moderních zážitkových disciplín jako sedmimílové skákací boty, kiting či geocaching. Záleží na vás, zda budeme sportovat v Čechách či zahraničí.

Sportovní kurzy Wenku si kladou za cíl seznámení žáků se sportovními disciplínami a osvojení základů těchto sportů pro jejich uspokojivou základní realizaci. Skrze sportovní aktivity vedeme žáky k aktivnímu trávení volného času, podpoře zdravého životního stylu a díky realizaci kurzů mimo prostředí škol i měst také k pozitivnímu vztahu k pobytu v přírodě.

Číst dále

Polní kuchyně Wenku

Polní kuchyně Wenku
 
Naše polní kuchyně je vybavena pro přípravu plnohodnotné stravy pro skupiny do cca 35 osob. Zajistíme stravování na putovních cyklistických či turistických kurzech i pro jakýkoliv sportovní kurz v kempu s tekoucí vodou.
 
Jak vaříme?
Příprava jídel probíhá na vysokokapacitních plynových vařičích v altánku, který slouží výhradně pro potřeby kuchyně. Za zásobování a přípravu jídel odpovídá Agenturou zajištěný kuchař. Samotné vaření probíhá za asistence vybraných studentů.
Číst dále

Vodácké kurzy - Vodácké desatero

Vodácké kurzy - Vodácké desatero

Jak zvládnout vodu bezpečně? Čemu se vyvarovat a nač naopak dbát při sjíždění řek? Na našich kurzech postupujeme dle pravidel, vytvořených Českým svazem kanoistiky. Účastníky načich kurzů o jejich znění poučujeme a dohlížíme na jejich dodržování. A co v pravidlech stojí?

Číst dále
Zpět nahoru