Lyžařské kurzy - Večerní program

Lyžařské kurzy - Večerní program

Lyžařské kurzy se snažíme maximálně přizpůsobit potřebám školních skupin. Dobře víme, jak moc důležitý je večerní program. Práce našich instruktorů v žádném případě nekončí na svahu.
 
Standardní večerní náplní lyžařského kurzu jsou přednášky na související témata, jakými jsou metodika lyžování a snowboardingu, případně metodika běžeckého lyžování, dále výběr výstroje a péče o ni, bezpečnost pohybu v horách a na svahu a další. Přednášky doplňujeme o výuková videa a filmy se související tématikou.
 
Do programu našich kurzů neodmyslitelně patří video coaching, který považujeme za nezbytnou součást moderní výuky lyžování a snowboardingu. Všichni účastníci lyžařského kurzu jsou na svahu opakovaně natáčeni a jejich jízda je s nimi následně rozebírána na videozáznamu. Jedná se o vysoce efektivní způsob výuky a odstraňování zažitých chyb.
Pokud by vám tato náplň lyžařského kurzu byla přeci jen málo, jsme připraveni zařadit do programu několik aktivit na podporu spolupráce v třídním kolektivu, nebo jen tak pro zasmání…
Zpět nahoru