Reference - Adaptační kurzy - Komplexní program

Pánové, děkuji za příjemně strávený týden. Dokázali jste děti zaujmout natolik, že jsem si o týden prodloužila prázdniny. Děti se mi sešly v takové sestavě, že se na těch 6 společných let moc těším. Hlavně díky vám je dnes znám lépe než za celý rok za katedrou. Přeji vám hodně zdaru.

Mgr. Doris Růžičková

Gymnázium Jižní město s.r.o.

Reference - Adaptační kurzy - Seznamovací den u školy

Vážený pane Matouši, ráda bych poděkovala Agentuře Wenku za skvěle připravený adaptační kurz a Vašim instruktorům za profesionální práci s našimi žáky. Měla jsem možnost se kurzu zúčastnit a byla jsem velice spokojená s celým průběhem, zajištěním a pohodovou atmosférou. Děkuji a přeji hezký den

Mgr. Ivana Bogolová

ŠMVV Praha, SOŠ, s.r.o.

Reference - Zahraniční školní exkurze - Koncentrační tábor Osvětim a Krakov

Agentura Wenku podle našich dlouhodobých zkušeností patří svou flexibilitou a spolehlivostí k organizacím, jejichž služby můžeme ostatním školám doporučit. Absolvovali jsme společně řadu exkurzí do Polska (Krakov, Osvětim) a vždy jsme se přesvědčili o seriózním jednání i vstřícnosti, pokud šlo o některé specifické požadavky. Ocenili jsme také kvalitní průvodce v Krakově i v Osvětimi, které předem zajistila agentura. Nabízené služby (doprava, ubytování) vždy odpovídaly objednávce. Nečekané problémy, které se mohou při těchto exkurzích vyskytnout a nejsou agenturou zaviněné, byly vždy pohotově a optimálně vyřešeny. Zájezdy do Polska se proto staly na naší škole už tradicí. Vzhledem k dobrým zkušenostem jsme se rozhodli rozšířit spolupráci s agenturou v dalších oblastech např. při organizování adaptačních kurzů pro žáky 1. ročníků.

Mgr. Eva Nováčková

VOŠZ a SZŠ Alšovo nábřeží 6, Praha 1
Zpět nahoru