Reference - Zahraniční školní exkurze - Koncentrační tábor Osvětim a Krakov

Celý zájezd dopadl nad očekávání, prostě úplně úžasně. Jen jsme odškrtávali body programu. Průvodce Vašek byl velmi starostlivý, pozorný, důsledný, prostě perfektní. Ostatní průvodci v Osvětimi a Krakově to stejné. Děkuji všem zapojeným za skvělou spolupráci. Vaši agenturu mohu jen doporučit s nejvyšším možným hodnocením.

Mgr. Markéta Křičková

Gymnázium a SOŠ, Ústí nad Labem, p. o.

Reference - Programy v Praze - Objevování zlaté Prahy

Hra byla pro nás velice přínosná, hlavně užití časů a slovní zásoby v praxi. Slovníček byl pro nás nutností, ale společnými silami jsme zvládli vše. Děkujeme za super program a budeme rádi, když si ho zopakujeme, či pojedou naši studenti z dalších jazyků. Od nás máte kladné doporučení nejen pro naše vedení školy.

Mgr. Konířová Kateřina

Gymnázium, Budějovická 680

Reference - Programy v Praze - Objevování zlaté Prahy

Agenturu Wenku známe již pěknou řádku let, pořádají pro nás adaptační kurzy, spolupracujeme s psychologem na budování třídního kolektivu i během školního roku, podíleli jsme se i na tvorbě jazykových mutací hry Objevování zlaté Prahy. Poněvadž tuto hru již známe, neváhali jsme ani letos a na podzim se tentokrát sekunda vydala na objevnou cestu v češtině po staré Praze. Skupinky děti vybavené pracovními listy, psacími potřebami a mobily úspěšně zvládly celou trasu, férově si zasoutěžily, mnohé i objevily a dočkaly se i zasloužené odměny. Žákům se hra líbila, byli spokojení a my také. Můžu jen doporučit.

Mgr. Daniela Marešová

Gymnázium, Budějovická 680
Zpět nahoru