Reference - Sportovní kurzy - Vodácké kurzy Sázava

Na akcích s Wenku je vždy veselo, instruktoři jsou vstřícní a vždy naladěni na naši, ale hlavně studentskou vlnu. Každá akce (vodácký kurz, adaptační kurz ), které jsem se zúčastnila, byla profesionálně připravená a realizovaná. U vodáckého kurzu jsem ocenila především zapojení studentů do procesu přípravy jídel, což považuji za atraktivní a především smysluplné obohacení akce.

Mgr. Doris Růžičková

Gymnázium Jižní město s.r.o.

Reference - Lyžařské kurzy - Italská Aprica

Zkušenost se zájezdem do Aprici s Wenku mohu shrnout jako super akci. Středisko není nijak extra velké, ale pro lyžařský zájezd ažaž. Ve všední dny, kdy po víkendu odjeli "místní", frontu vytvářeli akorát naše děti. Ubytování slušné, čisté, kuchyňky vybavené. Toto uvádím cíleně v souvislosti se stravováním, kdy jsme měli v rámci polopenze obědy zajištěné přímo na svahu, což pro nás byla novinka, ale hodnotím jako parádu a vaření společných večeří na apartmánech jako vynikající tmelící záležitost. Ze strany Wenku o vše postaráno, takže díky a snad zase příště.

Mgr. Petr Procházka

SPŠS a OA Kladno

Reference - Zahraniční školní exkurze - Východní Berlín a život v komunismu

Školní exkurze pořádané Agenturou Wenku mohu 100% doporučit. Spolu se studenty jsme se zúčastnili výjezdu Východní Berlín a život v komunismu. Pracovníci Agentury byli velmi vstřícní, milí, ochotní už při přípravě celé akce, nebyl problém, aby do programu zařadili naše přání a požadavky. Po celou dobu výjezdu byl k dispozici zkušený průvodce; doprava i ubytování na velmi dobré úrovni, program promyšlený a zajímavý (Braniborská brána, Reichstag, Alexanderplatz, Muzeum DDR, workshop u Berlínské zdi aj.).

Mgr. Ondřej Kopáček

Gymnázium Duhovka s.r.o.
Zpět nahoru