Reference - Programy v Praze - Zážitky pro střední školy

Dobrý den, velice vám děkuji za sebe i kolegyni za skvělé zvládnutí celé akce (včetně našich nadstandardních přání :o)) Postarali jste se naprosto úžasně, což pro člověka s neorganizačním talentem a ambicemi znamená opravdu výrazné ušetření starostí a námahy. Je poměrně vzácné narazit na profesionály s lidským přístupem a úsměvem, kteří zachovají pohodu za každé situace, proto si vás i Jany skutečně vážím, rozhodně vás budu doporučovat a příští rok se na vás opět s důvěrou obrátíme. Mějte se krásně, užijte si dovolenou a budu se těšit na příští akci s vámi.

Mgr. Miluše Šintáková

Střední škola aplikované kybernetiky s.r.o.

Reference - Školy v přírodě - Animační program

Vážený pane Nováku. Na poslední chvíli plánovaná akce se vydařila nad očekávání. Díky počasí, prázdnému kempu (tudíž dostatku prostoru) a hlavně profesionálně odvedené práci vašich instruktorů (Jano a Honzo, ještě jednou díky) vše klaplo naprosto úžasně. Maximálně si cením rychlé a bezproblémové komunikace, díky které jsme celou akci naplánovali během pár dní - a to jsme si vzpomněli dost pozdě. Vámi připravený program zaplnil celé dva dny, děti neměly šanci ani zlobit :-) Po noční hře a zpěvu s Honzovou kytarou byli všichni tak utahaní, že se v chatkách do půl deváté ráno nic nepohnulo. Všechny aktivity byly originální, zábavné a poučné - odhalovaly se charaktery, což i nám přítomným učitelkám (poctivě jsme vše sledovaly a dokumentovaly) umožnilo úplně jiný pohled na naše žáky. Myslím, že by podobná akce prospěla i našemu pedagogickému sboru. Ještě jednou chci vyzdvihnout naprosto profesionální a zároveň ochotný a vstřícný přístup obou instruktorů, kteří dokázali děti nadchnout, usměrnit, pochválit i (konstruktivně) zkritizovat. Nemáme absolutně co vytknout, budeme vaši agenturu všem doporučovat a určitě budeme vašich služeb využívat i nadále. Díky všem! S pozdravem a přáním hezkého dne,

Mgr. Šárka Vondrová

ZŠ a MŠ Mšec

Reference - Školy v přírodě - Animační program

Děkuji za velice příjemně a smysluplně prožitý týden. Děti byly velice spokojené a věřím, že spousty dobrých rad, nápadů a zkušeností si vezou zpět do Prahy. Jana a Kristýna byly vždy perfektně připraveny a to za každého počasí… i do sněhu. 15. 10. 2009 nám napadlo 20 cm sněhu, ale ani tak děti nebyly ochuzeny o opékání špekáčků. Velké díky!!! :-)

Mgr. Jitka Hildebrandová

ZŠ Jana Ámose Komenského, Praha
Zpět nahoru