Reference - Školy v přírodě - Tradice ze vsi

Na poslední chvíli plánovaná akce se vydařila nad očekávání. Díky počasí, prázdnému kempu (tudíž dostatku prostoru) a hlavně profesionálně odvedené práci vašich instruktorů (Jano a Honzo, ještě jednou díky) vše klaplo naprosto úžasně. Maximálně si cením rychlé a bezproblémové komunikace, díky které jsme celou akci naplánovali během pár dní - a to jsme si vzpomněli dost pozdě. Vámi připravený program zaplnil celé dva dny, děti neměly šanci ani zlobit :-) Po noční hře a zpěvu s Honzovou kytarou byli všichni tak utahaní, že se v chatkách do půl deváté ráno nic nepohnulo. Všechny aktivity byly originální, zábavné a poučné - odhalovaly se charaktery, což i nám přítomným učitelkám (poctivě jsme vše sledovaly a dokumentovaly) umožnilo úplně jiný pohled na naše žáky. Myslím, že by podobná akce prospěla i našemu pedagogickému sboru. Ještě jednou chci vyzdvihnout naprosto profesionální a zároveň ochotný a vstřícný přístup obou instruktorů, kteří dokázali děti nadchnout, usměrnit, pochválit i (konstruktivně) zkritizovat. Nemáme absolutně co vytknout, budeme vaši agenturu všem doporučovat a určitě budeme vašich služeb využívat i nadále. Díky všem!

Šárka Vondrová

ZŠ a MŠ Mšec

Reference - Sportovní kurzy - Windsurfing

V roce 2010 jsme hledali CK, která by „ušila na míru“ sportovní kurz pro studenty třetích ročníků naší školy. Jediný, kdo byl ochoten a schopen akceptovat a hlavně realizovat naše představy a požadavky byl pan Matouš Novák. Zajistil ubytování v lokalitě, kterou jsme si vybrali, zkušené instruktory, potřebný sportovní materiál, doprovodné vozidlo, když jsme jeli na kolech z Brna na Pálavu. Opravdu jsme společně se studenty zažili velmi příjemné, netradiční sportovní zážitky, vychutnali si malebné prostředí Pálavy a Lednicko-valtického areálu. Jak se říká v Bobulích: „ Každý má svého Pražáka“ . I my ho máme a víme, že na Pálavě se s ním rozhodně neztratíme. Přeji nám všem další vydařené sportovní kurzy Wenku s Matoušem.

Mgr. Lenka Jančiová

Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a z

Reference - Sportovní kurzy - Vodácké kurzy Sázava

Všechno bylo super, instruktoři byli prostě boží, přesně takhle by měli vypadat ti, kteří jednají s lidmi našeho věku a tráví s nimi čas. Časově jsme vše zvládali bez stresu, ale zase jsme se zrovna nepředřeli. Jídlo, velice důležitá věc, bylo taky parádní. A když jsme si večer sedli u ohně a papali buřty, nikdo nebyl nespokojený. Prostě 100% vydařený vodácký kurz a za to jako třída moc děkujeme!

studenti

Gymnázium Jana Palacha, Mělník
Zpět nahoru