Legoland - Jednodenní výlety

Legoland
Termín: pondělí až pátek dle dohody
 
Legoland u Günzburgu nedaleko Mnichova je od Prahy vzdálený necelých sedm hodin jízdy autobusem. Areál o rozloze 13 hektarů (26 fotbalových hřišť) je oplocen s německou precizností upraven pro bezpečný pohyb dětí. Nalezneme zde nepřeberné množství atrakcí, na které je rámci vstupného již vstup zcela zdarma.
 
 
Těmi nejoblíbenějšími atrakcemi jsou Legoland X-Treme horská dráha, Aréna vodní zábavy, pirátská námořní bitva, vodní horská dráha (která cáká!), Ninjago, projížďka Jeepem po Safari a mnoho dalších atrakcí, ze kterých vám půjde doslova hlava kolem.
 
Kromě zábavy jsou zde i další možnosti. Továrna na lego kostičky, 4D kino, vodní svět, ale především životem tepající Miniland. Stačí jen několik kroků a uvidíte Benátky, přístav v Hamburku, letiště a fotbalovou arénu v Mnichově a další zmenšeniny památek Evropy. Můžete navštívit i nedávno vzniklou expozici hvězdných válek - Star Wars.
 
V neposlední řadě v Legolandu naleznete také celou řadu obchodů, butiků, kaváren a restaurací, včetně úschovny, kam je možné si na celý den uložit osobní věci a strávit tak celý den bez starostí a „nalehko“.
 
Orientační harmonogram dne:
03:00 – 03:15 – odjezd od školy (z Prahy)
03:15 – 09:30 – přesun do Legolandu
10:00 – 17:00 – užívání všech atrakcí v areálu, skotačení, řádění i odpočinek
17:00 – 23:30 – přesun zpět před budovu školy
 
Výše uvedený program i harmonogram je orientační. V Legolandu je možné zajistit společný oběd a v případě zájmu také ubytování a získat výraznou slevu na dvoudenní vstupné.
 

Přátelé, tohle je zájezd plný emocí. Odjíždíme v noci a děti se těší, v autobuse je nervozita, která panuje až do rána. Děti skoro nespí, a přesto z parkoviště běží k bráně a nervózně podupávají, dokud jim legopanáček neotevře, a pak to začne… Jednou jsem měl s sebou dítě kamaráda, cestou zpátky usnul s řízkem v ruce, spal 200 km, aby načerpal sílu ho dojíst…

Matouš Novák, matous.novak@wenku.cz, tel.: 724 623 660

W cena

 

CENA NA VYŽÁDÁNÍ

Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků a pedagogů a dle místa odjezdu. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Jsme velice rádi, že jste se dostali až sem. Ještě 10 vteřin.
Nedomnívejte se, ptejte se, vše vám rádi upřesníme.

 

Cena zahrnuje:
  • dopravu autobusem s bezpečnostními pásy na místo a zpět,
  • videoprojekci odpovídající věkové vyspělosti účastníků,
  • vstup do Legolandu (po zaplacení vstupu je vstup na 99 % atrakcí v areálu zdarma),
  • služby organizátora v průběhu celé akce - doprovází zájezd a technicky zabezpečuje veškeré body programu - organizuje nástup do autobusu, přestávky během cesty, zajišťuje vstupné, komunikuje s místními dodavateli,
  • pojištění klientů (léčebné výlohy, trvalé následky úrazem, zavazadla a odpovědnost za škodu),
  • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje:

  • pojištění stornopoplatků pro případ nemoci či úrazu před zahájením pobytu (lze přiobjednat),
  • náklady na stravování účastníků,
  • osobní útraty.

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru