Před akcí

Agentura Wenku s.r.o. je cestovní kancelář specializující se na školní skupiny. Naším cílem je nabídnout základním i středním školám služby rozšiřující jejich školní vzdělávací plán, respektive zatraktivňující jeho náplň a usnadňující realizaci.
 
Vybírat můžete z menu na naší hlavní stránce, nebo využít našeho on-line průvodce nabídkou (Mám jasno! Vyplním poptávkový formulář.), či zadat zcela jinou poptávku (Napíši vám co potřebuji:).
 
Nabídky uvedené na našem webu jsou pouze orientační. Velice rádi vám je upravíme dle vašich individuálních požadavků, nebo připravíme zcela nový program podle vašich potřeb. Se základními otázkami k upravení stávající i sestavení nové nabídky vás provedou náše on-line formuláře.
 
Smluvní podmínky
Stejně jako naši nabídku upravujeme na základě dohody i smluvní podmínky jednotlivých akcí. Variabilní je rozsah poskytovaných služeb, počty platících studentů i neplatících pedagogů i počet instruktorů podílejících se na programu. Na základě dohody lze upravovat i termín splatnosti záloh a doplatků i jejich výše.
 
Před akcí „na straně školy“
Po schválení nabídky a podpisu smlouvy minimalizujeme organizační nároky na objednávajícího pedagoga. Povinností na straně objednávajícího pedagoga/objednávající školy zůstává pouze:
- shromáždění financí od účastníků, vyplnění seznamu účastnících se studentů do našeho formuláře Seznam účastníků pro účely pojištění;
- zajištění vyplnění formuláře zdravotní deklarace (bezinfekčnosti).
Z naší databáze si snadno stáhnete formulář Zdravotní deklarace - souhlas s účastí na akci, který je možné předat studentům v tištěné verzi nebo jen zaslat odkaz na stažení rodičům elektronickou cestou. Vyplněný formulář pak studenti donesou až na sraz před začátkem akce.
Po obdržení dokumentu s podrobnými informacemi k akci a odjezdu pak prosíme o jeho distribuci mezi studenty a jejich rodiče.
Dále si můžete přečíst náš Etický kodex a Kodex práv účastníků kurzů Wenku.
 
Před akcí „na straně Agentury Wenku“
Zajistíme veškeré služby uvedené ve smlouvě (doprava, ubytování, stravování, program, pojištění).
Vytvoříme podrobné informace k akci, ze kterých se Vy i Vaši studenti dozvíte podrobné informace o dopravě i místě a času srazu, ubytování a stravování, programu i nezbytných věcech s sebou.
Krátce před začátkem akce Vás budeme kontaktovat, abychom si vzájemně upřesnili detaily, a dodáme Vám kontaktní informace na instruktory, kteří s Vámi na akci pojedou. Dodáme Vám také orientační harmonogram akce pro účely organizace služeb a dozoru.
V případě adaptačních kurzů od nás obdržíte také dopis detailně popisující, jak to na adaptačních kurzech vypadá, co můžete očekávat a u kterých aktivit budeme potřebovat Vaši součinnost.
Zpět nahoru