Divoká příroda v Praze: Vinoř a Satalice - Jednodenní výlety

Vinořský park a Satalická bažantnice –  jednodenní výlet se vzdělávacím i zábavně-relaxačním programem

Věková kategorie: II. stupeň ZŠ

Termín: dle dohody v měsících září - říjen, duben - červen

Na samém okraji Prahy v dostupnosti autobusů MHD se nalézá unikátní kus takřka divoké přírody, kde naleznete rozmanitý les, památné stromy, skalní útvary, mokřady, pole, potok, rybníky i archeologické naleziště. Jen pár minut cesty od pražského metra s námi můžete relaxovat v krásné přírodě a dotknout se přitom nejen unikátně dochované přírodní památky, ale i nádechu historie.

Přírodní rezervací Vinořský park a Satalická obora vede interaktivní naučná stezka s množstvím zajímavostí o místní fauně a floře, ochraně přírody i nevšedními informacemi. Žáky provede touto stezkou herní materiál, ve kterém bude třeba odpovídat nejen na otázky z naučné stezky, ale i z pozorování okolní přírody. Během spolupráce ve skupinkách si tak užijí únik z ruchu velkoměsta i netradičně strávený společný čas. Během trasy výletu uděláme přestávku u rybníka, kde můžeme strávit společný piknik. Zahrajeme si lehkou sportovní hru na odreagování a můžeme společně relaxovat „u vody“.

Výlet začíná srazem na stanici metra Rajská zahrada. Spolu s instruktorem se přesuneme k Satalické oboře, odkud žáci podle herních materiálů vyrazí ve skupikách po trase naučné stezky.

Na výlet je potřeba vyhradit si cca 5 hodin (zahrnuje 1 hodinu na přesun ze stanice metra, cca 2 hodiny pěšího výletu a cca 2 hodiny společných her a relaxace).

Žáci potřebují s sebou tužku, svačinu a pití, oblečení pro pohyb v lese a dobrou obuv, pláštěnku či nepromokavou bundu, podložku na sezení na zemi (lze použít pláštěnka) a dobrou náladu.

Pedagogický doprovod potřebuje také dobrou obuv, nějaké občerstvení na cestu a uvolněnou náladu.

V případě zájmu je možné zajistit oběd v nedaleké restauraci.

 

W cena

180 Kč (min. 20 platících studentů, 2 pedagogové zdarma, 1x organizátor)

Jsme velice rádi, že jste se dostali až sem. Ještě 10 vteřin.
Nedomnívejte se, ptejte se, vše vám rádi upřesníme.

 

Cena zahrnuje:
 • služby organizátora v průběhu celé akce - technicky program zabezpečuje - uvede žáky do interaktivní hry, zajišťuje herní materiály, organizuje sportovní program a piknik, provází skupinu na cestě z nejbližší stanice metra a zpět, komunikuje s dodavateli,
 • zapůjčení barevných herních materiálů vč. orientační mapky.
 • doprovodný program a jeho materiální zabezpečení,
 • drobné občerstvení na společný piknik,
 • pojištění klientů (sportovní úrazové pojištění, pojištění stornopoplatků a pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu).
 
Cena nezahrnuje:
 • dopravu na místo konání včetně jízdného MHD,
 • dozor nad účastníky v průběhu akce,
 • náklady na stravování účastníků,
 • osobní útratu.

Na lodích po Praze - Jednodenní výlety

Na lodích po Praze
 

Celodenní program Na lodích po Praze je jednodenní alternativou třídního výletu, v rámci kterého nemusíte cestovat nikam daleko. Netradiční zážitek se dá prožít i na území Prahy a dokonce i na Vltavě.
Pokud máte jen trochu odvahy a sportovního ducha, neměli byste si nechat ujít program, během kterého poplujete na dvou lodích během jediného dne a vychutnáte si špekáčky připravené na ohni.

Ve smluvený čas se potkáme u tramvajové zastávky Na Knížecí - nedaleko místa, odkud odjíždí naše první loď - pražský přívoz. Otevřená paluba přívozu poskytuje jedinečný pohled na Vyšehradskou skálu i panorama Pražského hradu. Naši první loď opustíme na Císařské louce v místech, kde pravděpodobně doskočil Šemík, abychom se přesunuli do půjčovny lodí a raftů za naším druhým plavidlem.
Zde si po krátkém školení o bezpečnosti a chování na vodě zapůjčíme lodě, abychom se vlastními silami dostali „nad" Barrandovský most, kde si na pravém břehu rozděláme oheň a společně opečeme připravené špekáčky.
Po krátkém občerstvení už jen splujme po proudu zpět k půjčovně lodí, kde program končí. (Na Výtoň či Náplavku Smíchov se lze opět vrátit přívozem.)

Trasa programu:

Zapůjčení lodí a chování na vodě:
- nabízíme rychlejší kánoe (pro 2 os.), nebo pomalejší, ale stabilnější rafty (pro 4-6 os.),
- součástí výpůjčky je pádlo, vesta, případně vodotěsný barel,
- před vstupem do lodí provede organizátor školení o bezpečnosti a chování na vodě.

Oheň a občerstvení:
- dřevo na oheň zajistí organizátor,
- základní nabídka občerstvení: špekáčky, chleba, hořčice, šťáva
(pojměte vaše občerstvení velkolepěji, např.: grilované maso, coca-cola a rychlé špunty... rádi Vám připravíme něco chutnějšího).

Orientační časový harmonogram:
Vše se odvíjí od času setkání a jízdního řádu přívozu. Jízda přívozem 5 min., přesun do půjčovny a školení cca 45 min., jízda proti proudu max. 60 min., oheň a občerstvení cca 60 min. (možno i déle), jízda zpět max. 30 min. Celková orientační doba programu je 4 až 5 hodin.

Vodácké kurzy neletí, třídní výlety se zkracují a tohle je naše reakce. Dobrodružství v centru města, netradiční zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Viděli jste Vyšehradskou skálu z vodní hladiny? To je strašná vejška. Rozbor toho, zda to ten Šemík opravdu skočil či neskočil, vydržel posádkám dvou kánoí na celé odpoledne…

Matouš Novák, matous.novak@wenku.cz, tel.: 724 623 660

W cena

 

450 Kč (min. 25 platících studentů, 2x neplatící pedagog, 1x organizátor)
500 Kč (min. 20 platících studentů, 2x neplatící pedagog, 1x organizátor)

Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků, pedagogů i instruktorů. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Cena zahrnuje:

 • služby organizátora po celou dobu programu - technicky zabezpečuje veškeré body programu - organizuje nástup do plavidel, komunikuje s místními dodavateli, zajišťuje opékání buřtíků,
 • zapůjčení lodí (dle volby) včetně nutného vybavení (pádlo, vesta, barel),
 • zajištění dřeva na oheň,
 • základní nabídku občerstvení (1 špekáček na osobu, chleba, hořčice, kečup, šťáva),
 • pojištění klientů (úrazové pojištění, pojištění stornopoplatků a pojištění za způsobenou škodu),
 • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje:

 • poplatky spojené s jízdou přívozem, služba je poskytována v rámci tarifu MHD Praha (na přívozech není možné použít SMS jízdenku),
 • dopravu na místo konání programu (rádi po dohodě zajistíme).

Památník Terezín - jednodenní výlety

Památník Terezín
 

Věková kategorie: II. stupeň ZŠ a SŠ a gymnázia

Termín: dle dohody (celodenní)

Během jednodenní poznávací exkurze navštívíme pevnost Terezín, jejíž jméno je odvozeno od panovnice Marie Terezie. Během druhé světové války pevnost sloužila jako židovské ghetto a věznice pražského gestapa.

Od školy se přesuneme autobusem do města Terezín, které je dodnes obklopené masivními valy. Absolvujeme přibližně tříhodinovou prohlídku s místním průvodcem. Během prohlídky navštívíme Malou pevnost i Hlavní pevnost. Malá pevnost proslula v době druhé světové války jako policejní věznice, kam byli z různých služeben gestapa posíláni čeští a moravští vlastenci i příslušníci dalších národů.
 
Hlavní pevnost sloužila jako tzv. Ghetto - koncentrační tábor pro Židy, kde měli být soustředěni do doby, než budou místa vyhlazování na Východě (např. v Osvětimi - Březince) připravena k jejich konečné likvidaci.
 
Navštívíme také expozice v Muzeu Ghetta a bývalé Magdeburské kasárně, kde můžeme vidět např. repliku z vězeňské ubikace z doby ghetta. 
 

W cena

 

690 Kč (min. 40 platících studentů, 4x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
790 Kč (min. 30 platících studentů, 3x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)

Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků a pedagogů a dle místa odjezdu. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Cena zahrnuje:
 • veškerou dopravu autobusem s bezpečnostními pásy,
 • 3-4hodinovou prohlídku Malé a Hlavní pevnosti,
 • vstup do Muzea Ghetta,
 • vstup do Magdeburské kasárny,
 • služby organizátora v průběhu celé akce - doprovází zájezd bez nutnosti výkladu a technicky zabezpečuje veškeré body programu - organizuje nástup do autobusu, přestávky během cesty, zajišťuje vstupné, komunikuje s místními průvodci a dodavateli,
 • pojištění klientů (sportovní úrazové pojištění, pojištění stornopoplatků a pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu),
 • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.
 
Cena nezahrnuje:
 • náklady na stravování účastníků,
 • osobní útratu.

Památník Lidice a lanový park - Jednodenní výlety

Památník Lidice a lanový park
 

Věková kategorie: II. stupeň ZŠ a SŠ a gymnázia

Termín: květen až září dle dohody (celodenní)

Osud malé vesnice se začal naplňovat 10. června 1942 několik hodin po půlnoci jako akt pomsty za smrt Reinharda Heydricha. Vesnice byla zlikvidována a zbyla po ní jen holá mlčící pláň. Zpráva o zničení Lidic obletěla celý svět. Záměr nacistů o vymazání české vesnice z povrchu světa však nevyšel - na její počest byla řada obcí i v té době narozená děvčátka pojmenována jménem "Lidice".

Od školy se přesuneme autobusem do dnešní obce Lidice. V Památníku Lidice navštívíme stálou expozici se dvěma artefakty, které jako jediné "přežily" vyhlazení obce - dveře kostela a lidickou hasičskou stříkačku. Absolvujeme vzdělávací program přizpůsobený věku žáků/studentů, navštívíme pietní místo, zhlédneme Pomník dětským obětem války a uctíme tak tichou vzpomínku nevinným lidským obětem.
 
Krutý osud obce Lidice se pokusíme odlehčit návštěvou lanového parku v Kladně. Během více než dvouhodinového programu absolvujeme nízké i vysoké lanové překážky. Nejprve prověříme své schopnosti při vzájemné spolupráci na nízkých lanových překážkách jako je například "tramvaj", "mostík", "letadlo" a další. Poté budeme vyškoleni odborným instruktorem o pohybu na vysokých lanových překážkách a absolvujeme v zapůjčeném horolezecké vybavení jeden z nabízených okruhů, kde se například projdeme po několika "mostech a lávkách", přejdeme "Amazonku", projedeme se "lanovkou" atd.
 

W cena

 

590 Kč (min. 40 platících studentů, 4x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
650 Kč (min. 30 platících studentů, 3x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)

Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků a pedagogů a dle místa odjezdu. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Cena zahrnuje:
 • dopravu autobusem s bezpečnostními pásy na místo a zpět i během programu,
 • vstup do Památníku Lidice a vzdělávací program,
 • vstup do lanového parku - vstup je závislý na počasí,
 • služby organizátora v průběhu celé akce - doprovází zájezd bez nutnosti výkladu a technicky zabezpečuje veškeré body programu - organizuje nástup do autobusu, přestávky během cesty, zajišťuje vstupné, komunikuje s místními průvodci a dodavateli,
 • pojištění klientů (sportovní úrazové pojištění, pojištění stornopoplatků a pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu),
 • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.
 
Cena nezahrnuje:
 • náklady na stravování účastníků,
 • osobní útratu.

 

TEPfaktor a vodní elektrárna Štěchovice - Jednodenní výlety

TEPfaktor a vodní elektrárna Štěchovice
 

Věková kategorie: II. stupeň ZŠ a SŠ a gymnázia

Termín: celoročně pondělí až čtvrtek dle dohody (celodenní)

Během výletu prozkoumáme vodní elektrárnu Štěchovice a překonáme sami sebe v TEPfaktoru, kde cesta je cílem.

Výletní den zahájíme exkurzí do dolní Vodní elektrárny Štěchovice, která byla vybudována na konci druhé světové války a pohltila překrásné Svatojánské proudy, jež Bedřich Smetana vetkl i do své symfonické básně "Vltava" z cyklu "Má vlast". Uvidíme Kaplanovy turbíny a dozvíme si o o horní Přečerpávací vodní elektrárně Štěchovice s umělou nádrží na kopci Homole.
 
Poté se vypravíme do TEPfaktoru, který je inspirován pevností Boyard a celá hra je v tématu pirátů z Karibiku. Během tří hodin si užijeme zábavu, pobavíme se, zažijeme netradiční akci, uvolníme se a zahrajeme si. Rozhodně se nemusíme obávat pavouků, klaustrofobie apod. Herní úkoly si každý vybere dle svého gusta a kondice bez nutnosti splnit vše. Pětičlenné týmy čeká luštění šifer, dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek a velká výzva. Každý tým bude mít maximálně 5 členů = 5 charakterů + 5 rozdílů + 5 dovedností + vzájemná pomoc a respekt, které nás dovedou k cíli.
 

W cena

 

900 Kč (min. 40 platících studentů, 2x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
1000 Kč (min. 30 platících studentů, 2x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
*uvedená cena je pro střední školy, cena pro II. stupeň ZŠ je nižší o 30,-Kč/osoba
Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků a pedagogů a dle místa odjezdu. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Cena zahrnuje:
 • dopravu autobusem s bezpečnostními na místo a zpět i během programu,
 • exkurze ve Vodní elektrárně Štěchovice,
 • tříhodinová týmová hra v TEPfaktoru - nutné sportovní oblečení a pevná uzavřená obuv,
 • služby organizátora v průběhu celé akce - doprovází zájezd bez nutnosti výkladu a technicky zabezpečuje veškeré body programu - organizuje nástup do autobusu, přestávky během cesty, zajišťuje vstupné, komunikuje s místními průvodci a dodavateli,
 • pojištění klientů (sportovní úrazové pojištění, pojištění stornopoplatků a pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu),
 • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.
 
Cena nezahrnuje:
 • náklady na stravování účastníků,
 • osobní útratu.

 

Muzeum ŠKODA Mladá Boleslav - Jednodenní výlety

Muzeum ŠKODA Mladá Boleslav
 

Věková kategorie: I. a II. stupeň ZŠ a SŠ a gymnázia

Termín: dle dohody v měsících květen až září, od úterý do pátku

Muzeum automobilky ŠKODA AUTO je "výkladní skříní" této značky, která nás zve k pestré, poutavé, interaktivní a multimediální procházce historií firmy. Zhlédneme osobní vozy sériové výroby, závodní speciály, prototypy a mnoho dalšího.
 
Muzeum pro I. a II. stupeň ZŠ a Mirakulum

Při prohlídce muzea nás čeká např. interaktivní herní stůl, funkční model klikové hřídele a budeme plnit různorodé úkoly v pracovních listech. Uvidíme např. Superb z roku 1940, hasičský vůz, sportovní automobil ŠKODA 130 RS atd.
 
Poté se vypravíme do jedinečného zábavně-naučného parku Mirakulum, který nabízí originální zábavu a volnočasové aktivity s množstvím nápaditých herních prvků. Můžete si zaskákat na několika velkých nafukovacích trampolínách, prozkoumat podzemí hradu, projít si lesní stezku, navštívit kontaktní zoo a mnoho dalšího.
 
Muzeum pro SŠ a gymnázia

První část naší prohlídky se bude odehrávat v muzeu, kde uvidíme mimo jiné funkční model klikové hřídele, Superb z roku 1940, sportovní automobil ŠKODA 130 RS, nejtarší exponát kolo Slavia, motorovou tříkolku, ŠKODA Spider atd.
 
V druhé části prohlídky navštívíme dva výrobní provozy automobilky, mezi nimiž se budeme pohybovat vlastním autobusem. Po celou dobu exkurze nás bude doprovázet místní průvodce, který nám poskytne odborný výklad přizpůsobený naší věkové kategorii.
 

W cena

 

900 Kč (min. 40 platících studentů, 3x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
800 Kč (min. 50 platících studentů, 3x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků a pedagogů a dle místa odjezdu. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Cena zahrnuje:
 • dopravu autobusem s bezpečnostními pásy na místo a zpět i během programu,
 • vstup a prohlídka expozice v Muzeu ŠKODA a s pracovními listy pro žáky I. a II. stupně ZŠ,
 • vstup a prohlídka výrobních provozů pro studenty středních škol a odpovídající ročníky gymnázií,
 • vstup do parku Mirakulum pro žáky z I. a II. stupně ZŠ,
 • služby organizátora v průběhu celé akce - doprovází zájezd bez nutnosti výkladu a technicky zabezpečuje veškeré body programu - organizuje nástup do autobusu, přestávky během cesty, zajišťuje vstupné, komunikuje s místními průvodci a dodavateli,
 • pojištění klientů (úrazové pojištění, pojištění stornopoplatků a pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu),
 • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.
 
Cena nezahrnuje:
 • náklady na stravování účastníků,
 • osobní útratu.

Hornický skanzen a trampolínový park - Jednodenní výlety

Hornický skanzen a trampolínový park
 

Věková kategorie: I. a II. stupeň ZŠ

Termín: duben až říjen dle dohody (celodenní)

Hornický skanzen Mayrau představuje jedinečnou památku na hornickou historii kladenského kamenouhelného revíru. S bývalými horníky "nahlédneme" do tzv. posledního pracovního dne. Uvidíme důl zachovaný tak, jakoby z něj havíři odešli teprve včera.

Prohlídka celého areálu skanzenu trvá přibližně dvě hodiny. Během prohlídky nás budou provázet bývalí horníci, tedy zapálení pamětníci na slovo vzatí. Zhlédneme cechovnu, řetížkovou šatnu, lampovnu a jámové budovy dolu, rozsáhlou expozici zkamenělin a minerálů. Uvidíme v pohybu parní těžní stroj a na závěr mohou ti nejodvážnější navštívit strašidelné podzemí.
 
Poté se vypravíme do trampolínového parku v Kladně. Zaskáčeme si na nafukovací duhové trampolíně, zapuštěné trampolíně, kruhových trampolínách i nafukovací trampolínové dráze.
 

W cena

 

390 Kč (min. 40 platících studentů, 4x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
450 Kč (min. 30 platících studentů, 3x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků a pedagogů a dle místa odjezdu. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Cena zahrnuje:
 • dopravu autobusem s bezpečnostními pásy na místo a zpět i během programu,
 • vstup a prohlídku hornického skanzenu Mayrau,
 • vstup do trampolínového parku,
 • služby organizátora v průběhu celé akce - doprovází zájezd bez nutnosti výkladu a technicky zabezpečuje veškeré body programu - organizuje nástup do autobusu, přestávky během cesty, zajišťuje vstupné, komunikuje s místními průvodci a dodavateli,
 • pojištění klientů (úrazové pojištění, pojištění stornopoplatků a pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu),
 • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.
 
Cena nezahrnuje:
 • náklady na stravování účastníků,
 • osobní útratu.

 

Zámek Radíč a Vodní elektrárna Štěchovice - Jednodenní výlety

Zámek Radíč a Vodní elektrárna Štěchovice
 

Věková kategorie: I. stupeň ZŠ

Termín: celoročně dle dohody (celodenní)

Během výletu prozkoumáme vodní elektrárnu Štěchovice a nahlédneme do života princezen a princů na zámku Radíč.

Výletní den zahájíme exkurzí do dolní Vodní elektrárny Štěchovice, která pohltila překrásné Svatojánské proudy, jež Bedřich Smetana vetkl i do své symfonické básně "Vltava" z cyklu "Má vlast". Uvidíme Kaplanovy turbíny a dozvíme si i o horní Přečerpávací vodní elektrárně Štěchovice s umělou nádrží na kopci Homole.
 
Poté se vypravíme do barokního zámku Radíč, který je ideálním místem pro výlet malých princů a princezen. Absolvujeme zábavný zážitkový program, který nás provede nejen zámkem, ale vstoupíme i do interaktivních komnat, kde si děti na vlastní kůži vyzkouší opravdové šaty pro princezny a rytířskou zbroj.
 

W cena

 

530 Kč (min. 40 platících studentů, 4x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
600 Kč (min. 30 platících studentů, 3x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků a pedagogů a dle místa odjezdu. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Cena zahrnuje:
 • dopravu autobusem s bezpečnostními pásy na místo a zpět i během programu,
 • exkurze ve Vodní elektrárně Štěchovice,
 • jedno- až dvouhodinový program v zámku Radíč,
 • služby organizátora v průběhu celé akce - doprovází zájezd bez nutnosti výkladu a technicky zabezpečuje veškeré body programu - organizuje nástup do autobusu, přestávky během cesty, zajišťuje vstupné, komunikuje s místními průvodci a dodavateli,
 • pojištění klientů (úrazové pojištění, pojištění stornopoplatků a pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu),
 • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.
 
Cena nezahrnuje:
 • náklady na stravování účastníků,
 • osobní útratu.

Zámek Nelahozeves - Jednodenní výlet

Zámek Nelahozeves
 

Věková kategorie: I. a II. stupeň ZŠ

Termín: od dubna do října, středa až pátek dle dohody

Cílem tohoto výletu je jeden z nejkrásnějších renesančních zámků v Čechách - Nelahozeves. Tyčí se na kopci nad řekou Vltavou a příchozím návštěvníkům nabízí jedinečný pohled na dochovaná sgrafita.
 
Zámek Nelahozeves pro I. stupeň ZŠ

Do obce Nelahozeves se přesuneme vlakem z Prahy, projdeme kolem rodného domu hudebního skladatele Antonína Dvořáka, zastavíme se u jeho sochy v nedalekém parčíku a následně vstoupíme na nádvoří zámku Nelahozeves. S místním průvodcem absolvujeme vzdělávací program s názvem "Život šlechtice od dětských střevíčků", který nenásilnou formou předává dětem historické a vědomostní informace. Součástí programu je interaktivné pohlídka zámku v jednoduchých zámeckých kostýmech, při které budou děti vyplňovat pracovní listy. Po prohlídce bude následovat návštěva kreativní dílny v jednom ze zámeckých sálů. Po skončení vzdělávacího programu budou pro děti přichystané hry a soutěže na zámeckém nádvoří či v parku.
 
 
Zámek Nelahozeves a Antonín Dvořák pro II. stupeň ZŠ
 
Do obce Nelahozeves se přesuneme vlakem z Prahy a první zastávkou bude návštěva a prohlídka rodného domu hudebního skladatele Antonína Dvořáka. Poté projdeme kolem jeho sochy v nedalekém parčíku a vstoupíme na nádvoří zámku Nelahozeves. S místním průvodcem absolvujeme vzdělávací program zaměřený právě na Antonína Dvořáka. Nenásilně se seznámíme s jeho životem a dílem a formou komiksu pošleme Dvořákova operní díla např. do vesmíru nebo pod mořskou hladinu.
 
 

W cena

 

350 Kč (min. 40 platících studentů, 4x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
370 Kč (min. 30 platících studentů, 3x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků a pedagogů a dle místa odjezdu. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Cena zahrnuje:
 • dopravu vlakem na místo a zpět,
 • vzdělávací program v zámku Nelahozeves dle věku žáků,
 • hry a soutěže v zámeckém parku pro I. stupeň ZŠ,
 • vstup do Památníku Antonína Dvořáka pro II. stupeň ZŠ,
 • služby organizátora v průběhu celé akce - doprovází zájezd bez nutnosti výkladu a technicky zabezpečuje veškeré body programu - organizuje nástup do autobusu, přestávky během cesty, zajišťuje vstupné, komunikuje s místními průvodci a dodavateli,
 • pojištění klientů (úrazové pojištění, pojištění stornopoplatků a pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu),
 • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.
 
Cena nezahrnuje:
 • náklady na stravování účastníků,
 • osobní útratu.

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru