A co můžeš od Wenku očekávat?

Jsme cestovní kancelář pro školní skupiny, a proto je charakter naší práce veskrze sezónní a odvíjí se od průběhu školního roku.

 • Náš tým tvoří převážně studenti vysokých škol, ale pohybujeme se i v jiných oblastech a věkových kategoriích (aktuálně 17 - 65 let).
 • Naše kurzy se konají převážně v areálech v oblasti středních Čech a blízkého okolí, odjezdy jsou většinou z Prahy, nicméně instruktory máme ze všech koutů republiky.
 • Pracovní příležitosti, které jsou převážně v září - říjnu a dubnu - červnu, pro lyžařské instruktory také v lednu - březnu, nabízíme skrze interní webové rozhraní, kde se všichni instruktoři dozví o nových akcích, na které se mohou ihned přihlásit, a zároveň získají všechny dostupné informace.
 • Průměrně je možné se zúčastnit 3-5 vícedenních akcí za měsíc v červnu a září, 3-5 lyžařských kurzů přes zimu a k tomu pár programů ve školách, sportovních kurzů a jednodenních her v průběhu roku. 
 • Platové podmínky se pohybují od 1100 do 1500+ Kč za odpracovaný den + strava, ubytování, doprava, káva a další občerstvení. Část mzdy je jasně daná předem a pohyblivý bonus si instruktoři určují samostatně. Při intenzivnější spolupráci nabízíme možnost i pravidelného výdělku. V případě dlouhodobější spolupráce pak také poskytujeme další bonusy jako financování instruktorských licencí (lyžařský instruktor, vodácký instruktor, zdravotník).
 • Své lidi si pro práci interně školíme; standardně probíhá školení v dubnu, srpnu a listopadu a pro zájemce z interních řad organizujeme také akreditované kurzy instruktora školního lyžování a zdravotnický kurz.  Zajištěna je také externí supervize a tým metodicky vede firemní psycholog.
 • Nabízíme praxi s vedením skupiny i možnost vlastního rozvoje, který se hodí v jakémkoli oboru. Dle požadavků Tvé školy je možné pojmout spolupráci také jako studijní praxi, kterou rádi potvrdíme.
 • Máme instruktory, kteří stráví na akcích Wenku celé jaro i podzim, ale i takové, kteří odjedou 1-2 akce ročně, a i ti jsou pro nás nesmírně důležití.
 • Záleží nám především na tom, aby pro nás byla práce zábavou, viděli jsme v ní smysl a tým Wenku byl dobrá parta.
   

 

 

 

A co očekává Wenku od Tebe?

Zpět na Kariéra - Buď Wenku

 

Pojď do toho s námi a vyplň něco o sobě!

* = pro nás důležitá pole

 
Zajímavé:
Lidé Wenku

Galerie školení instruktorů Wenku

Zpět nahoru