Chci vědět více

Jsme cestovní kancelář pro školní skupiny, a proto je charakter naší práce veskrze sezónní a odvíjí se od průběhu školního roku. Pořádáme veškeré mimoškolní aktivity pro školy napříč celým rokem (například adaptační kurzy, vzdělávací exkurze, lyžařské a jiné sportovní kurzy, školy v přírodě a mnoho dalšího). Přesto jsou pracovní možnosti v průběhu roku značně nevyvážené. Základem naší činnosti jsou adaptační kurzy začátkem školního roku, a potom výlety a školy v přírodě na jeho konci. Tým instruktorů, které máme z celé ČR, nicméně rozšiřujeme neustále.

 

 

A co můžeš od Wenku očekávat? 

 • Náš tým tvoří převážně studenti vysokých škol, ale pohybujeme se i v jiných oblastech a věkových kategoriích (aktuálně 15 -   60 let).
 • Naše kurzy se konají převážně v areálech v oblasti středních Čech a blízkého okolí, odjezdy jsou většinou z Prahy, nicméně instruktory máme ze všech koutů republiky.
 • Pracovní příležitosti, které jsou převážně v září - říjnu a květnu - červnu, nabízíme skrze interní webové rozhraní, kde se všichni instruktoři dozví o nových akcích, na které se mohou ihned přihlásit, a zároveň získají všechny dostupné informace.
 • Průměrně je možné se zúčastnit 3 -    5 vícedenních akcí za měsíc v červnu a září, k tomu pár ojedinělých exkurzí, sportovních kurzů a jednodenních her v průběhu roku. 
 • Platové podmínky se pohybují od 850 do 1200+ Kč za odpracovaný den + strava, ubytování, doprava, káva a další občerstvení. Část mzdy je jasně daná předem a pohyblivý bonus si instruktoři určují samostatně. Při intenzivnější spolupráci nebo u zahraničních zájezdů se mzda může pohybovat i výše. V případě dlouhodobější spolupráce pak také poskytujeme další bonusy jako zvýhodněnou možnost účasti na akcích pro veřejnost či finanční spoluúčast na různých instruktorských licencích.
 • Své lidi si pro práci interně školíme; standardně probíhá školení v dubnu, srpnu a listopadu, dále případné externí vzdělávací kurzy na základě dohody. Zajištěna je také externí supervize a tým metodicky vede firemní psycholog.
 • Nabízíme praxi s vedením skupiny i možnost vlastního rozvoje, který se hodí v jakémkoli oboru.
 • Máme instruktory, kteří stráví na akcích Wenku celé jaro i podzim, ale i takové, kteří odjedou 1 - 2 akce ročně, a i ti jsou pro nás nesmírně důležití.
 • Záleží nám především na tom, aby pro nás byla práce zábavou, viděli jsme v ní smysl a tým Wenku byl dobrá parta.
   

 

 

Pojď do toho s námi a vyplň něco o sobě!

* = pro nás důležitá pole

 
Zajímavé:
Lidé Wenku

Galerie školení instruktorů Wenku

Zpět nahoru