Chci vědět více

Jsme cestovní kancelář pro školní skupiny, a proto je charakter naší práce veskrze sezónní a odvíjí se od průběhu školního roku. Pořádáme veškeré mimoškolní aktivity pro školy napříč celým rokem (adaptační kurzy, lyžařské a jiné sportovní kurzy, školy v přírodě a mnoho dalšího). Základem naší činnosti jsou adaptační kurzy začátkem školního roku, a potom výlety a školy v přírodě na jeho konci. Pracovní možnosti v průběhu roku jsou vázané na jednotlivé sezóny, nicméně při navázání dlouhodobé spolupráce nabízíme možnosti i pravidelného výdělku. Tým instruktorů, které máme z celé ČR, nicméně rozšiřujeme neustále.

 

 

 

 

A co můžeš od Wenku očekávat? 

 • Náš tým tvoří převážně studenti vysokých škol, ale pohybujeme se i v jiných oblastech a věkových kategoriích (aktuálně 15 -   60 let).

 • Naše kurzy se konají převážně v areálech v oblasti středních Čech a blízkého okolí, odjezdy jsou většinou z Prahy, nicméně instruktory máme ze všech koutů republiky.

 • Pracovní příležitosti, které jsou převážně v září - říjnu a květnu - červnu, pro lyžařské instruktory také v lednu a únoru, nabízíme skrze interní webové rozhraní, kde se všichni instruktoři dozví o nových akcích, na které se mohou ihned přihlásit, a zároveň získají všechny dostupné informace.

 • Průměrně je možné se zúčastnit 3-5 vícedenních akcí za měsíc v červnu a září, 3-5 lyžařských kurzů přes zimu a k tomu pár programů ve školách, sportovních kurzů a jednodenních her v průběhu roku. 

 • Platové podmínky se pohybují od 850 do 1200+ Kč za odpracovaný den + strava, ubytování, doprava, káva a další občerstvení. Část mzdy je jasně daná předem a pohyblivý bonus si instruktoři určují samostatně. Při intenzivnější spolupráci nabízíme možnost i pravidelného výdělku. V případě dlouhodobější spolupráce pak také poskytujeme další bonusy jako financování instruktorských licencí (lyžařský instruktor, vodácký instruktor, zdravotník).

 • Své lidi si pro práci interně školíme; standardně probíhá školení v dubnu, srpnu a listopadu a pro zájemce z interních řad organizujeme také akreditované kurzy instruktora školního lyžování a zdravotnický kurz.  Zajištěna je také externí supervize a tým metodicky vede firemní psycholog.

 • Nabízíme praxi s vedením skupiny i možnost vlastního rozvoje, který se hodí v jakémkoli oboru.

 • Máme instruktory, kteří stráví na akcích Wenku celé jaro i podzim, ale i takové, kteří odjedou 1-2 akce ročně, a i ti jsou pro nás nesmírně důležití.

 • Záleží nám především na tom, aby pro nás byla práce zábavou, viděli jsme v ní smysl a tým Wenku byl dobrá parta.
   

 

 

Pojď do toho s námi a vyplň něco o sobě!

* = pro nás důležitá pole

 
Zajímavé:
Lidé Wenku

Galerie školení instruktorů Wenku

Zpět nahoru