Sportovně relaxační tábor – Majdalena 26.07. - 02.08. (8-15 let)

Vodácká a cyklistická turistika, hry a odpočinek

Termín: 26. 07. - 02. 08. 2020 (8 dní, 7 nocí, plná penze, 2x svačina, pitný režim)

Místo konání: Veřejné vodácké tábořiště - Majdalena

Číslo akce: (20-1-03-063) přihlašování ukončeno

O prázdninách by měla být pohoda. Pohoda ale neznamená jen lenošení. V obci Majdalena na břehu řeky Lužnice jsme připravili tábor s programem pro vodáky, cyklisty i fanoušky nejrůznějších her včetně prázdninového koupáníčka. Náš program si zakládá na smyslu, atraktivitě, ale také možnosti volby. Každý den s ohledem na počasí nabídneme všem účastníkům několik alternativ programu.

Zájemci o splutí řeky mohou pod vedením zkušeného instruktora poznávat malebné meandry Lužnice. Cyklisté mají k dispozici celé Třeboňsko, krátké i delší trasy po hrázích rybníků, podél řeky i lesem, vše mimo frekventované silnice. Koho bolí ručičky i nožičky, může zůstat v tábořišti. V tomto případě nabízíme míčové hry na vlastním hřišti i množství her alternativních jako je Kubb a Bränball, stejně jako populární koupání na traktorových duších. To vše pochopitelně bezpečně a pod dohledem. Večery strávíme společně u ohně s kytarou a nějakou tou společenskou hrou.

Příprava jídel probíhá v polní kuchyni, která je srdcem našeho tábořiště. Den začneme pestrou snídaní, v průběhu dne zajistíme studený oběd a dvě svačiny. Večer bude pro každého teplá polévka a hlavní jídlo. Vaříme jednoduchá jídla z čerstvých surovin s ohledem na mlsné dětské jazýčky.

Ubytování probíhá ve vodáckém tábořišti Majdalena ve vlastních stanech (příp. zapůjčíme). Tábořiště je vybaveno WC, sprchami na žetony a kioskem. Pouze pro potřeby účastníků našeho tábora zajistíme další mobilní toaletu, umyvadlo a dezinfekční prostředky.

Dopravu na místo a zpět zajišťují rodiče individuálně vč. přepravy jízdního kola. Mít s sebou kolo není nutnou podmínkou k účasti.

Předání dětí je možné v neděli  26. 7. od 15 do 17 hodin. Vyzvednutí dětí je možné v neděli 2. 8. od 10 do 12 hodin, příp. dle dohody.

Tady na Majdaleně jsem naplno prožil svůj první tábor v podobném duchu. Léta nebyl čas takový tábor zopakovat. Až letos, kdy máme být v Čechách, jsem se rozhodl, že do toho dám všechno. Přál bych si, aby každý účastník odjížděl z akce plný zážitků s novou láskou k vodáctví a cyklistice, stejně jako k přírodě.

Matouš Novák, matous.novak@wenku.cz, tel.: 724 623 660

W cena

4 500 Kč (max. 29 platících účastníků ve věku 8-15 let) přihlašování ukončeno
Při účasti sourozenců je cena pro druhé či každé další dítě 4000 Kč.

Máte-li k akci jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na uplne@wenku.cz, telefonu 724623660 nebo přes tento formulář:

Jsme velice rádi, že jste se dostali až sem. Ještě 10 vteřin.
Nedomnívejte se, ptejte se, vše vám rádi upřesníme.

 

Cena zahrnuje:
 • poplatky spojené s ubytováním ve vlastních stanech (příp. zapůjčíme),
 • stravování formou plné penze (snídaně, studený oběd, teplá večere vč. plévkou, 2x svačina, pitný režim),
 • služby organizátora, vedoucích a zdravotníka po celou dobu pobytu,
 • zapůjčení lodí vč. nutného vybavení (pádla, vesty, barely),
 • přepravu vlakem v rámci vodáckých výletů,
 • nejnutnější základní servis jízdních kol,
 • materiální zajištění her,
 • doprovodné vozidlo,
 • dezinfekci na ruce v místě konání,
 • pojištění klientů (pojištění trvalých následků, stornopoplatků a odpovědnosti za způsobenou škodu).
Cena nezahrnuje:
 • dopravu na místo konání akce a zpět,
 • zapůjčení jízdního kola (zúčastnit se můžete i bez kola),
 • osobní útraty účastníků.

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru