Garance vrácení peněz - tábory

Milí rodiče,

i letos přicházíme s nabídkou letních příměstských táborů v Praze a pobytového tábora v Jižních Čechách. Tentokrát navíc i s ujištěním, že pokud by tábory neproběhly, o své peníze nepřijdete. Ať už letošní prázdniny dopadnou jakkoliv, přihláškou nic neriskujete. Po podání přihlášky nemusíte hradit celou částku, ale můžete uhradit jen zálohu ve výši 50 % z ceny tábora. Doplatek pak uhradíte před táborem, až bude jasné, že opravdu proběhne.

Pokud se tábor neuskuteční z důvodu vládních opatření. Budete si moci vybrat, zda Vám uhrazenou částku vrátíme, nebo vystavíme poukaz. Poukaz bude platných do konce srpna 2022 a můžete jej využít nejen na naše tábory, ale také na školní akce, pokud by Vaše škola s námi jela např. na školu v přírodě.

Situace, kdy by Vaše dítě před táborem onemocnělo, vč. pozitivního nálezu na Covid-19, a bude současně pojištěno proti hrazení stornopoplatku, bude řešena přes pojišťovnu. Pojištění stornopoplatků u Generali Česká pojišťovna a. s. lze přiobjednat v rámci přihlášky. Pojišťovna vrací 80 % nebo 100 % z ceny tábora.

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru