Veřejnost Wenku - obecně


Instruktorský lyžařský a snowboardový kurz
 
Termín: 17. - 21. 12. 2021
Pro všechny lyžařské a snowboardové nadšence jsme si ve spolupráci a pod záštitou CK Active Guide připravili Instruktorský lyžařský a snowboardový kurz, vhodný pro výuku jak komerčního tak školního lyžování a snowboardingu. Klasický kurz je doplněn o know-how našich zkušených instruktorů v oblasti večerních programů i aktivit přímo na svahu. Více zde

Vzdělávání Wenku pro pedagogickou veřejnost

Agentura Wenku je akreditovanou institucí v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (více o akreditaci). Vzdělávací akce nabízíme jak na zakázku pro pedagogický sbor celé školy, tak vypisujeme otevřené vzdělávací akce pro pedagogickou veřejnost.

Vzhledem k narůstající nabídce seminářů jsme se pro přehlednost rozhodli rozdělit naše webové stránky a pro vzdělávací akce vyytvořili speciální stránku: www.vzdelavani-wenku.cz.

Zde nalezente veškeré podrobné informace k našim seminářům. V aktuální nabídce jsou témata zaměřená na vedení třídnických hodin a práci s konflikty v třídním kolektivu.Více o našich vzdělávacích programech pro pedagogy.

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru