Veřejnost Wenku - obecně

Online zábava pro děti

Virtualni WenkuV dnešní dobrodružné době jsme se rozhodli využít naše know-how a kapacity a ve spolupráci s SOS dětské vesničky začali nabízet smysluplnou zábavu pro děti on-line. Projekt byl nejprve určen výhradně pro jejich klienty a nyní jsme se rozhodli jej otevřít veřejnosti.

Nevíte, co už doma vymýšlet za hry? Potřebuje vaše dítko parťáka? Není čas či energie si zahrát ani Člověče nezlob se?...

PŘIPOJTE SE K WENKU NA SÍTI! :-)

Chceme překonat bariéru, která v době karantény brání dětem rozvíjet nezbytně potřebné sociální interakce. Nabízíme smysluplnou zábavu, v rámci které se děti mohou setkat s vrstevníky, poznat nové kamarády, naučit se něco nového a získat příjemné zážitky z bezpečí domova. Nabízíme z řad našich instruktorů "parťáky", se kterými je možné si zahrát Člověče nezlob se, Activity, Krycí jména, nebo třeba Země město či si jen tak povídat.

Rodičům chceme dopřát chvíli času na vlastní práci nebo prostor pro sebe. Dnešní doba přináší nové výzvy a my nabízíme v nové formě to, co umíme nejlépe, a to je zabavit děti s přidanou hodnotou nových zkušeností

Vysíláme každý všední den. Více...

 

Vzdělávání pro pedagogy

Online THDnešní doba není lehká pro nikoho a přináší spoustu nových výzev.  My Wenku se aktuálně snažíme zachovat si především chladnou hlavu a zdravou míru smysluplné činnosti. Rádi se s Vámi v tomto duchu spojíme buď v on-line prostoru, nebo až to nastolená opatření opět umožní.
 

V uplynulých týdnech se nám množil zájem o seminář pro pedagogy. Aktuální situace osobnímu setkávání nepřeje a my ho ani nechceme podporovat. Rozhodli jsme se proto přenést seminář v interaktivní podobě do virtuálního prostředí.  Po úspěšném otestování a absolvování prvního kola proto nabízíme možnost setkat se s kolegy, sdílet aktuální i dříve nabyté zkušenosti a nové poznatky skrze online konferenční rozhraní, a to v rozmezí 20. - 24. dubna 2020.  Více zde.

 
 
Další akce pro veřejnost běžně vypisujeme převážně k doplnění akcí sestavených pro některou (většinou školní) skupinu.
Máte tak jedinečnou možnost dostat se na zajímavá místa za nižší cenu než obvykle.

 

Aktuální nabídku akcí pro veřejnost naleznete vpravo. Těšíme se na vaše on-line přihlášky a následné společné zážitky.

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru