Veřejnost Wenku - obecně

Sportovně relaxační tábory:

Online TH

Náš program si zakládá na smyslu, atraktivitě, ale také možnosti volby. Každý den s ohledem na počasí nabídneme všem účastníkům několik alternativ programu. Vodácká a cyklistická turistika, hry a odpočinek. Místo konání: Veřejné vodácké tábořiště Majdalena.

Sportovně relaxační tábor - Majdalena (8 - 15 let), Termín: 26. 07. - 02. 08. 2020 přihlašování ukončeno

Sledujeme vývoj všech opatření a tábory ladíme tak, aby byly bezpečné, ale současně zábavné a odlehčující pro všechny zúčastněné. Informace o veškerých opatřeních budeme průběžně aktualizovat. Maximální počet účastníků tábora je 30.

Příměstské tábory v Praze:

Online TH Připravili jsme 4 turnusy příměstských táborů v Praze. Naše základna bude na Praze 4 v budově Gymnázia Budějovická. Využívat budeme nejen školní hřiště a tělocvičnu, ale i příjemné zázemí nedalekého Krčského lesa.
 
- Příměstský tábor - Čtvero ročních období (10-13 let), Termín: 29 .06. – 03. 07. 2020  přihlašování ukončeno
 
- Příměstský tábor - Čtvero ročních období (7-10 let), Termín: 07. 07. 10. 07. 2020 přihlašování ukončeno
 
- Příměstský tábor - Dobrodružství na dlani (10-13 let), Termín: 03. 08 – 07. 08. 2020 přihlašování ukončeno
 
- Příměstský tábor - Dobrodružství na dlani (7-10 let), Termín: 10. 08. – 14. 08. 2020 přihlašování ukončeno

Sledujeme vývoj všech opatření a tábory ladíme tak, aby byly bezpečné, ale současně zábavné a odlehčující pro všechny zúčastněné. Informace o veškerých opatřeních budeme průběžně aktualizovat. Maximální počet účastníků v jedné skupině je 30.

 
Oblastí lužických jezer na in-line:
Online TH
 
Mezi Berlínem a Drážďanami vzniklo po rekultivaci hnědouhelných dolů 21 umělých jezer dokonale uzpůsobených k rekreaci a sportovnímu vyžití. Podél břehů Lužických jezer vede skoro nekonečné množství in-line stezek s hladkým asfaltem o šířce až 2,5 m.
 

Oblastí Lužických jezer na in-line, termín: 05. - 09. 08. 2020,  PŘIHLÁŠKA on-line

 


Vzdělávání pro pedagogy:

TH20

V průběhu října budeme realizovat odložený seminář Metodika vedení třídnických hodin, který se měl původně konat v dubnu. Přesný termín budeme po rozjezdu školního roku domlouvat s přihlášenými ůčastníky, nicméně v tuto chvíli je zřejmé, že bude několik volných míst.

Seminář realizujeme ve spolupráci s Gymnáziem Budějovická, kde již mnoho let probíhá projekt společného zavádění třídnických hodin jako smysluplné návaznosti na práci realizovanou v rámci adaptačních kurzů. Přijďte se inspirovat zkušenostmi z praxe, rozšířit si obzory v teorii a sdílet své radosti i strasti s realizací třídnických hodin s kolegy z různých škol. Po společném návratu do školy v září bude komunikace se studenty, zpracovávání zážitků i nastavení nových rozměrů společného fungování v téhle době více než aktuální téma.  Více zde.

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru