Veřejnost Wenku - obecně

ZDARMA - Příměstské tábory

Turnusy pro mladší děti (7-10 let): 12. - 16. 7. 2021, 19. - 23. 7. 2021
Turnusy pro starší děti (10-13 let): 12. - 16. 7. 2021, 19. - 23. 7. 2021
 
Aktivně trávený čas pro vaše děti v červenci. Nabízíme příměstské tábory v prostorech gymnázia Budějovická na Praze 4. Výběr ze dvou témat, zkušení instruktoři a pestrý program.

Sportovně relaxační tábor - Majdalena s garancí vrácení peněz

Termín: 25. 7. - 1. 8. 2021, Číslo akce: 21-1-06-063
Dětský tábor na jihočeské Lužnici pro všechny milovníky sportů i letní pohody. Ať už vaše dítě rádo jezdí na kole, plaví se po řece nebo hraje hry, s námi se rohodně nudit nebude. Více zde

Oblastí Lužických jezer na In-line
Termín: 4. - 8. 8. 2021, Číslo akce: 21-1-01-063
Mezi Berlínem a Drážďanami vzniklo po rekultivaci hnědouhelných dolů 21 umělých jezer dokonale uzpůsobených k rekreaci a sportovnímu vyžití. Podél břehů Lužických jezer vede skoro nekonečné množství in-line stezek s hladkým asfaltem o šířce až 2,5 m. Více zde

Garance vrácení peněz - tábory

Milí rodiče,

i letos přicházíme s nabídkou letních příměstských táborů v Praze a pobytového tábora v Jižních Čechách. Tentokrát navíc i s ujištěním, že pokud by tábory neproběhly, o své peníze nepřijdete. Ať už letošní prázdniny dopadnou jakkoliv, přihláškou nic neriskujete. Po podání přihlášky nemusíte hradit celou částku, ale můžete uhradit jen zálohu ve výši 50 % z ceny tábora. Doplatek pak uhradíte před táborem, až bude jasné, že opravdu proběhne.

Číst dále

Vzdělávání Wenku pro pedagogickou veřejnost

Agentura Wenku je akreditovanou institucí v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (více o akreditaci). Vzdělávací akce nabízíme jak na zakázku pro pedagogický sbor celé školy, tak vypisujeme otevřené vzdělávací akce pro pedagogickou veřejnost.

Vzhledem k narůstající nabídce seminářů jsme se pro přehlednost rozhodli rozdělit naše webové stránky a pro vzdělávací akce vyytvořili speciální stránku: www.vzdelavani-wenku.cz.

Zde nalezente veškeré podrobné informace k našim seminářům. V aktuální nabídce jsou témata zaměřená na vedení třídnických hodin a práci s konflikty v třídním kolektivu.Více o našich vzdělávacích programech pro pedagogy.

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru