Vánoční trhy v Schönbrunnu - Vánoční výlety

Vánoční trhy v Schönbrunnu
 

Termín: dle dohody (mimo víkendů, od 18. 11. 2017)

Vídeň, město Sacherova dortu, valčíku, císaře Františka Josefa I. a jeho ženy Sisi, se v předvánočním čase promění v místo největších a nejkrásnějších vánočních trhů Rakouska. Společně se vypravíme k císařskému zámku Schönbrunn, kde budeme mít vše na jednom místě - vánoční trh, historii i přírodu.

V ranních hodinách se přesuneme autobusem od školy do rakouského hlavního města Vídně. Dopoledne absolvujeme s audio průvodcem v češtině prohlídku interiérů zámku Schönbrunn, který tak milovala panovnice Marie Terezie. Prohlédneme si 22 místností, kde jako poslední vládce Rakouského císařství žil František Josef I. se svou ženou Alžbětou, zvanou Sisi. Obdivovat budeme např. nádheru Velké galerie, kde se konaly dvorní plesy.
Po prohlídce interiérů se vypravíme na procházku do zámeckého parku, během níž uvidíme např. Obelisk, Neptunovu kašnu, Gloriettu s vyhlídkovou terasou a další.
 
Odpoledne se budeme věnovat nákupům na vánočním trhu umístěném na nádvoří zámku. Trh nabízí řemeslné výrobky, ručně vyráběné vánoční ozdoby a mnoho dalšího.
 
Poté se autobusem přesuneme ke známému zábavnímu parku Prater, který zde funguje již od roku 1766. Kromě nejrůznějších pouťových atrakcí se tu také koná vánoční trh plný zábavy.
 
 

W cena

 

990 Kč (min. 40 platících studentů, 4x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
1 390 Kč (min. 30 platících studentů, 3x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)

Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků a pedagogů a dle místa odjezdu. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Jsme velice rádi, že jste se dostali až sem. Ještě 10 vteřin.
Nedomnívejte se, ptejte se, vše vám rádi upřesníme.

 

Cena zahrnuje:
  • dopravu autobusem s bezpečnostními pásy na místo a zpět i během programu,
  • vánoční videoprojekci odpovídající věkové vyspělosti účastníků,
  • služby organizátora v průběhu celé akce - doprovází zájezd bez nutnosti výkladu a technicky zabezpečuje veškeré body programu - organizuje nástup do autobusu, přestávky během cesty, zajišťuje vstupné, komunikuje s místními průvodci a dodavateli,
  • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.,
  • pojištění klientů (zahraniční připojištění, pojištění stornopoplatků a pojištění za způsobenou škodu).
 
Cena nezahrnuje:
  • náklady na stravování účastníků,
  • osobní útraty
  • prohlídka interiérů zámku Schönbrunn (cca 6,50 Eura/osoba).

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru