Vánoční trhy v Linci - Vánoční výlety

Vánoční trhy v Linci
 

Termín: dle dohody (od 23. 11. do 24. 12. 2019)

Jednodenní vánoční exkurze do hornorakouského Lince nabízí možnost zažít fascinující výlet do světa moderních technologií a výzkumů doplněného návštěvou vánočních trhů.

V ranních hodinách se přesuneme autobusem od školy do Lince. Dopoledne nás čeká hodinová prohlídka Ars Electronica Center s česky nebo slovensky hovořícím průvodcem, který nás seznámí s největšími zajímavostmi tohoto jedinečného muzea. Po prohlídce navštívíme muzejní 3D kino se zajímavou projekcí a výkladem v češtině. Poté budeme mít čas na samostatný rozchod po muzeu a vyzkoušení si některých expozic. Domů si můžeme odnést třeba vlastnoručně vyrobený kousek z 3D tiskárny.
 
Odpoledne navštívíme nejprve vánoční trh Christkindlmarkt na Hlavním náměstí obklopeného barokními měšťasnkými domy. Vánoční trh nabízí rozsáhlou škálu ručně vyrobených vánočních ozdob, keramického a skleněného zboží, bižuterie... Nechybí horké nápoje na zahřátí, opékané klobásy a rolnické koblihy.
 
Později se přesuneme na druhý vánoční trh ve Volksgarten, ve kterém kromě klasického vánočního zboží můžeme najít i pohádkovou stezku s motivy z různých pohádek.
 
 
 

W cena

 

1 300 Kč (min. 40 platících studentů, 3x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
1 600 Kč (min. 30 platících studentů, 2x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků a pedagogů a dle místa odjezdu. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Jsme velice rádi, že jste se dostali až sem. Ještě 10 vteřin.
Nedomnívejte se, ptejte se, vše vám rádi upřesníme.

 

Cena zahrnuje:
  • dopravu autobusem s bezpečnostními pásy na místo a zpět,
  • vánoční videoprojekci odpovídající věku účastníků,
  • služby organizátora v průběhu celé akce - doprovází zájezd bez nutnosti výkladu a technicky zabezpečuje veškeré body programu - organizuje nástup do autobusu, přestávky během cesty, zajišťuje vstupné, komunikuje s místními průvodci a dodavateli,
  • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.,
  • pojištění klientů (léčebné výlohy, trvalé, následky, zavazadla a odpovědnost za škodu).
 
Cena nezahrnuje:
  • pojištění stornopoplatků pro případ nemoci či úrazu před zahájením pobytu (lze přiobjednat za 160,- nebo 190,-Kč/osoba),
  • vstup s prohlídkou do Ars Electronica Center (4,00 Euro/osoba),
  • náklady na stravování účastníků,
  • osobní útraty.

 

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru