Vánoční trhy v Linci - Vánoční výlety

Vánoční trhy v Linci
 

Termín: dle dohody (mimo víkendů, od 18. 11. 2017)

Jednodenní vánoční exkurze do evropského města kultury roku 2009 nabízí možnost zažít fascinující výlet do světa moderních technologií a výzkumů doplněného návštěvou vánočního trhu Christkindlmarkt.

V ranních hodinách se přesuneme autobusem od školy do hornorakouského Lince. Dopoledne nás čeká hodinová prohlídka Ars Electronica Center s česky nebo slovensky hovořícím průvodcem, který nás seznámí s největšími zajímavostmi tohoto jedinečného muzea. Po prohlídce krátce navštívíme muzejní 3D kino se zajímavou projekcí a výkladem v češtině.
Poté budeme mít čas na samostatný rozchod po muzeu a vyzkoušení si některých expozic. Domů si můžeme odnést i vlastnoručně vyrobený kousek z 3D tiskárny.
 
Odpoledne navštívíme vánoční trh Christkindlmarkt na Hlavním náměstí a ve Volksgarten. Na trh přejdeme přes most. Tato cesta nám otevře jedinečný pohled na romantický trh zasazený mezi barokní měšťanské domy. Vánoční trh nabízí rozsáhlou škálu ručně vyrobených vánočních ozdob, keramického a skleněného zboží, bižuterie... Nechybí horké nápoje na zahřátí, opékané klobásy a rolnické koblihy.
 
 

W cena

 

990 Kč (min. 40 platících studentů, 4x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
1 300 Kč (min. 30 platících studentů, 3x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků a pedagogů a dle místa odjezdu. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Jsme velice rádi, že jste se dostali až sem. Ještě 10 vteřin.
Nedomnívejte se, ptejte se, vše vám rádi upřesníme.

 

Cena zahrnuje:
  • dopravu autobusem s bezpečnostními pásy na místo a zpět,
  • vánoční videoprojekci odpovídající věkové vyspělosti účastníků,
  • služby organizátora v průběhu celé akce - doprovází zájezd bez nutnosti výkladu a technicky zabezpečuje veškeré body programu - organizuje nástup do autobusu, přestávky během cesty, zajišťuje vstupné, komunikuje s místními průvodci a dodavateli,
  • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.,
  • pojištění klientů (zahraniční připojištění, pojištění stornopoplatků a pojištění za způsobenou škodu).
 
Cena nezahrnuje:
  • vstup s prohlídkou do Ars Electronica Center (cca 4,00 Euro/osoba),
  • náklady na stravování účastníků,
  • osobní útraty.

 

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru