Vánoční trhy ve Vídni - Vánoční výlety

Vánoční trhy ve Vídni
 

Termín: dle dohody (od 23. 11. do 24. 12. 2019)

Vídeň, město Sacherova dortu, valčíku, císaře Františka Josefa I. a jeho ženy Sisi, se v předvánočním čase promění v místo největších a nejkrásnějších vánočních trhů Rakouska. Společně se vypravíme na nejstarší vánoční trh světa, který se koná již od 13. století. Navštívíme i další vánoční trhy, kterými je Vídeň doslova prošpikována. A chybět nebude ani návštěva vybrané památky.

V ranních hodinách se přesuneme autobusem od školy do rakouského hlavního města Vídně. Po krátké procházce centrem města absolvujeme prohlídku vybrané památky.
 
Odpoledne navštívíme největší vídeňský a zároveň nejstarší vánoční trh na světě Christkindlmarkt před Radnicí. Trh nabízí na 150 stánků plných vánočních dárků, cukrovinek, třpytivých ozdob z nejrůznějších materiálů a mnoho dalšího. Nechybí ani výborné obří koblihy s rozličnými náplněmi nebo obří kremrole.
 
Nedaleko Radnice se náměstí Marie Terezie promění ve vánoční vesničku plnou řemeslných výrobků a originálních dárečků, na níž ze svého trůnu shlíží tato reformní panovnice.
U katedrály sv. Štěpána nabízí dalších několik desítek stánků kvalitní výrobky z celého Rakouska. Samozřejmostí jsou i gumoví medoví medvídci.
 
 
 

W cena

 

1 300 Kč (min. 40 platících studentů, 3x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)
1 700 Kč (min. 30 platících studentů, 2x neplatící pedagog, 1x technický průvodce)

Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků a pedagogů a dle místa odjezdu. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Jsme velice rádi, že jste se dostali až sem. Ještě 10 vteřin.
Nedomnívejte se, ptejte se, vše vám rádi upřesníme.

 

Cena zahrnuje:
  • dopravu autobusem s bezpečnostními pásy na místo a zpět,
  • vánoční videoprojekci odpovídající věku účastníků,
  • služby organizátora v průběhu celé akce - doprovází zájezd bez nutnosti výkladu a technicky zabezpečuje veškeré body programu - organizuje nástup do autobusu, přestávky během cesty, zajišťuje vstupné, komunikuje s místními průvodci a dodavateli,
  • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.,
  • pojištění klientů (léčebné výlohy, trvalé následky úrazem, zavazadla a odpovědnost za škodu).
 
Cena nezahrnuje:
  • pojištění stornopoplatků pro případ nemoci či úrazu před zahájením pobytu (lze přiobjednat za 160,- nebo 190,-Kč/osoba),
  • náklady na stravování účastníků,
  • osobní útraty,
  • návštěvu vybrané památky (interaktivní muzeum Time Travel, zámek Schönbrunn, sídlo Hofburg...)

 

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru