Animační program - Wenkubedna

Wenkubedna

(tento program je vhodný pro 5. až 9. ročník ZŠ)

Představte si, že by existovalo instantní Wenku. Jen byste si na školu v přírodě vzali krabici, kterou stačí vysypat, přidat do ní špetku vlastního elánu a vznikne zábavný program pro celou třídu. Přesně tak funguje naše novinka – Wenkubedna.

Wenkubedna je příjemným společníkem na každou školní akci, kde se vám postará o tři odpoledne programu. Obsahuje nejen materiál, který neleží v každém kancelářském šuplíku, ale i námi vytvořený návod na jeho použití a organizaci vybraných her. V návodu se dočtete mimo jiné, co budete potřebovat na přípravu, jaká jsou rizika i do jakého počasí je aktivita vhodná. Zároveň se jedná jen o jakéhosi rádce, možnosti vlastní kreativity jsou takřka neomezené.

Bednu vám přivezeme v předem domluveném termínu do školy a předání v případě zájmu doplníme konzultací s naším školeným instruktorem. Během ní s vámi probere, jak aktivity vhodně použít právě pro vaši skupinu. Po skončení akce si bednu opět ve škole vyzvedneme.

A co v ní naleznete? Kromě tradičních věcí, jako jsou víceúčelová lana, ringa nebo šátky pro celou třídu, i některé z našich specialit, například pavučinu k prolézání či minové pole. Většina věcí je multifunkčních, dají se použít na alespoň dvě hry z našeho výběru. Těšit se tak můžete na hry běhací, míčové, teamové i sebepoznávací.

Odřeknutí klienta z kapacitních důvodů je vždycky nepříjemné, ale pokud chceme udržet kvalitu a neslibovat nesplnitelné, bývá bohužel i nutné. Proto jsme připravili Wenkubednu, malou "pomoc/berličku" pro ty, které jsme museli pro tentokrát odmítnout. Bedna bude určitě dobrým pomocníkem i těm, kteří mají odvahu a zájem si program zorganizovat samostatně.

Matouš Novák, matous.novak@wenku.cz, tel.: 724 623 660

W cena

3 500 Kč (jedna bedna/týden)

V případě objednávky vícedenní akce s programem Wenku pro danou třídu na následující školní rok bude půjčovné vráceno!


Jsme velice rádi, že jste se dostali až sem. Ještě 10 vteřin.
Nedomnívejte se, ptejte se, vše vám rádi upřesníme.

 

Cena zahrnuje:

  • půjčovné bedny s materiálem pro jednu třídu, maximálně 32 osob
  • programový manuál,
  • převoz do školy,
  • konzultaci užití,
  • odvoz ze školy po skončení akce,
  • běžné opotřebení materiálu.

Cena nezahrnuje:

  • převoz do místa konání akce,
  • ztrátu či zničení materiálu. dle ceníku zaslaného s návrhem smlouvy
Zpět nahoru