Vysoké nad Jizerou - Lyžařské kurzy

Vysoké nad Jizerou

Termín: dle dohody (5 dní, 4 noci + 5 denní skipass)

Vysoké nad Jizerou a přilehlý areál Šachty představují vynikající prostředí pro nejmenší lyžaře. Ubytování v Kramářově zámku je situováno přímo na cestě ke sjezdovkám, které jsou vhodné pro méně zkušené zimní sportovce. Vysoké nad Jizerou je zároveň kulturním městem, nachází se zde velké loutkové divadlo.

 
Středisko Šachty nabízí všechny základní typy vleků pro začátečníky - tažné lano, pomu i kotvu. Velmi populární je kilometrová červená sjezdovka, kde si jízdu užijí i zkušenější lyžaři. Mnoho prostoru je zde i pro děti, které na lyžích stojí poprvé, v podobě cvičné louky, ale i krátkých modrých sjezdovek. Celkově v areálu nalezneme přes pět kilometrů sjezdových tratí. Místní vlekaři jsou na menší děti zvyklí, pomáhají nastupovat na vleky a zapůjčí materiál na stavbu slalomové tratě.
 
Hotel Kramářův zámek disponuje společenskou místností i saunou. Vzhledem ke kapacitě objektu bývá atmosféra lyžařského kurzu spíše soukromá. O chod kurzu se starají instruktoři, kteří jsou držiteli licence MŠMT. Účastníkům se věnují nejen na svahu, ale i při večerním programu, který může být ve formě her, ale i odborných přednášek a videocoachingu.

Cílem kurzu je naučit děti základy lyžování, a hlavně probudit v nich lásku k zimním sportům. Díky dovednostem, získaným na našich kurzech, se rodiče již nemusí bát vzít děti na české hory, neboť s většinou nástrah si již poradí. Celý kurz směřuje k závěrečnému Wenku závodu o ceny.
 

Vždycky jsem byl propagátorem školního lyžování v zahraničí. Lyžařský kurz ve Vysokém nad Jizerou mě přesvědčil, že i u nás jsou místa, kde mi dává smysl "lyžáky" organizovat. Naše české hory přeci jen mají svojí nenapodobitelnou atmosféru…

Matouš Novák, matous.novak@wenku.cz, tel.: 724 623 660

W cena
 

 


6 100 Kč (min. 40 platících, 2x neplatící pedagog, 2x instruktor lyžování)

Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků, pedagogů i instruktorů, dle místa odjezdu a typu ubytování. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Jsme velice rádi, že jste se dostali až sem. Ještě 10 vteřin.
Nedomnívejte se, ptejte se, vše vám rádi upřesníme.

 

Cena zahrnuje:
 • dopravu autobusem s bezpečnostními pásy na místo a zpět,
 • ubytování na 2-4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením,
 • stravování formou plné penze (snídaně - švédský stůl, oběd, odpolední polévka, večeře + pitný režim),
 • služby organizátora v průběhu celého kurzu - technicky zabezpečuje veškeré body programu a současně vykonává funkci sportovního instruktora; na žádost školy zajistíme organizátora bez další odpovědné funkce,
 • služby lyžařského instruktora s akreditací MŠMT,
 • náklady na 5denní skipass,
 • večerní program na lyžařských kurzech (videocoaching, přednášky, herní aktivity),
 • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.,
 • pojištění klientů (trvalé následky úrazem, zavazadla a odpovědnost za škodu).

Cena nezahrnuje:

 • pojištění stornopoplatků pro případ nemoci či úrazu před zahájením pobytu (lze přiobjednat),
 • osobní útraty,
 • zdravotníka a noční dozor (zajišťuje škola, nebo lze objednat).

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru