Na lodích po Praze - Jednodenní výlety

Na lodích po Praze
 

Celodenní program Na lodích po Praze je jednodenní alternativou třídního výletu, v rámci kterého nemusíte cestovat nikam daleko. Netradiční zážitek se dá prožít i na území Prahy a dokonce i na Vltavě.
Pokud máte jen trochu odvahy a sportovního ducha, neměli byste si nechat ujít program, během kterého poplujete na dvou lodích během jediného dne a vychutnáte si špekáčky připravené na ohni.

Ve smluvený čas se potkáme u tramvajové zastávky Na Knížecí - nedaleko místa, odkud odjíždí naše první loď - pražský přívoz. Otevřená paluba přívozu poskytuje jedinečný pohled na Vyšehradskou skálu i panorama Pražského hradu. Naši první loď opustíme na Císařské louce v místech, kde pravděpodobně doskočil Šemík, abychom se přesunuli do půjčovny lodí a raftů za naším druhým plavidlem.
Zde si po krátkém školení o bezpečnosti a chování na vodě zapůjčíme lodě, abychom se vlastními silami dostali „nad" Barrandovský most, kde si na pravém břehu rozděláme oheň a společně opečeme připravené špekáčky.
Po krátkém občerstvení už jen splujme po proudu zpět k půjčovně lodí, kde program končí. (Na Výtoň či Náplavku Smíchov se lze opět vrátit přívozem.)

Trasa programu:

Zapůjčení lodí a chování na vodě:
- nabízíme rychlejší kánoe (pro 2 os.), nebo pomalejší, ale stabilnější rafty (pro 4-6 os.),
- součástí výpůjčky je pádlo, vesta, případně vodotěsný barel,
- před vstupem do lodí provede organizátor školení o bezpečnosti a chování na vodě.

Oheň a občerstvení:
- dřevo na oheň zajistí organizátor,
- základní nabídka občerstvení: špekáčky, chleba, hořčice, šťáva
(pojměte vaše občerstvení velkolepěji, např.: grilované maso, coca-cola a rychlé špunty... rádi Vám připravíme něco chutnějšího).

Orientační časový harmonogram:
Vše se odvíjí od času setkání a jízdního řádu přívozu. Jízda přívozem 5 min., přesun do půjčovny a školení cca 45 min., jízda proti proudu max. 60 min., oheň a občerstvení cca 60 min. (možno i déle), jízda zpět max. 30 min. Celková orientační doba programu je 4 až 5 hodin.

Vodácké kurzy neletí, třídní výlety se zkracují a tohle je naše reakce. Dobrodružství v centru města, netradiční zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Viděli jste Vyšehradskou skálu z vodní hladiny? To je strašná vejška. Rozbor toho, zda to ten Šemík opravdu skočil či neskočil, vydržel posádkám dvou kánoí na celé odpoledne…

Matouš Novák, matous.novak@wenku.cz, tel.: 724 623 660

W cena

 

450 Kč (min. 25 platících studentů, 2x neplatící pedagog, 1x organizátor)
500 Kč (min. 20 platících studentů, 2x neplatící pedagog, 1x organizátor)

Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků, pedagogů i instruktorů. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Jsme velice rádi, že jste se dostali až sem. Ještě 10 vteřin.
Nedomnívejte se, ptejte se, vše vám rádi upřesníme.

 

Cena zahrnuje:

  • služby organizátora po celou dobu programu - technicky zabezpečuje veškeré body programu - organizuje nástup do plavidel, komunikuje s místními dodavateli, zajišťuje opékání buřtíků,
  • zapůjčení lodí (dle volby) včetně nutného vybavení (pádlo, vesta, barel),
  • zajištění dřeva na oheň,
  • základní nabídku občerstvení (1 špekáček na osobu, chleba, hořčice, kečup, šťáva),
  • pojištění klientů (úrazové pojištění, pojištění stornopoplatků a pojištění za způsobenou škodu),
  • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje:

  • poplatky spojené s jízdou přívozem, služba je poskytována v rámci tarifu MHD Praha (na přívozech není možné použít SMS jízdenku),
  • dopravu na místo konání programu (rádi po dohodě zajistíme).

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru