Jednodenní školní výlety - obecně

Jednodenní školní výlety


Smysluplně „zabavit“ studenty mimo školu je vyžadováno čím dál tím častěji, a to nejen během přijímaček či maturit. Obzvláště v současné "době covidové", kdy se stále opakují vládní zákazy, školy nemají možnost se svými žáky odjet na několikadenní školní výlet, školu v přírodě či lyžařský kurz, jsou jednodenní výlety zřejmě jedinou variantou nějakého mimoškolního zážitku. Kde hledat smysluplný program podporující nejen znalosti, ale i sociální dovednosti, který bude bavit?

Připravili jsme pro Vás jednodenní programy mimo prostředí školy z kategorie zábavy, poznání, sportu i odpočinku a samozřejmě vzdělávání.
 

Vyberte si dle Vaší představy i potřeb studentů. K programu vždy automaticky zajišťujeme doprovod organizátora, dopravu na místo konání i pojištění účastníků. V případě zájmu můžeme zajistit i společný oběd v místě konání či doplnění programu o další aktivity z místní nabídky.

Naše služby:

Vánoční výlety - obecně

Vánoční výlety
 
Jednodenní výlety na vánoční trhy k našim nejbližším sousedům do německy mluvících zemí jsou příjemným zpestřením adventního času. Navštívíme nejatraktivnější města, nadýcháme se vánoční atmosféry a prohlédneme si nejznámější pamětihodnosti a zajímavosti.
 

Odpočiňte si i Vy. Vyberte si z naší nabídky, nebo nás kontaktujte se svým přáním. Jsme komunikativní a těšíme se na spolupráci.

Přečtěte si: Podmínky vycestování žáků do 18 let do zahraničí bez zákonného zástupce

Romantika, nebo kýč? V rakouském podání, ne počkejte spíš v německém podání, to kýč určitě je, ale krásný a dokonalý, voňavý a chutný, ale především vánoční a mírumilovný. Jak říkala jedna dnes již spřátelená učitelka němčiny: „Učit už se teď stejně nedá, nezbývá než doufat, že to, co se naučili, použijí“…

Matouš Novák, matous.novak@wenku.cz, tel.: 724 623 660

 Naše služby:

Co ještě si prohlédli ostatní:

Zpět nahoru