Teambuildingový program - 1 den

Teambuildingový program - 1 den
Termín: dle dohody (1 den u školy)
 
Za teambuildingovým programem není nutné cestovat, naopak - může přijet za vámi. Rádi připravíme celý den na míru šitý pro vaši třídu přímo ve známém prostředí vaší školy. Bez dopravy, ubytování a starostí.
 
Program je zaměřený na znovu-oživení přátelských vazeb v kolektivu, prohloubení vzájemné znalosti spolužáků, rozmělnění a propojení dílčích kamarádských podskupin a zejména na podporu atmosféry otevřené a bezpečné komunikace.


Orientační program

Teambuildingový program pro vaši třídu se skládá ze čtyř bloků o délce přibližně hodinu a půl. Cílem prvního bloku je seznámení instruktora se skupinou. Zároveň zde mohou vyplavat na povrch nové informace o spolužácích, případně si žáci připomenou ty známé.

Ve druhém bloku našeho programu se v rámci možností přesuneme ven a zahrajeme si hry, které budou vyžadovat nejen spolupráci a komunikaci, ale také odhodlání a trochu pohybu. Pokusíme se zabránit jaderné katastrofě a vyčistit moře od odpadků.

Třetí blok nám nabídne možnost pohlédnout do hloubi duše naší i ostatních. Zaměříme se na hodnoty všech žáků a také na jejich vnímání ostatních. Skrze diskusní hru se možná dozvíme i něco o zkušenostech spolužákůa celkovému náhledu na běžné situace ze života.

Ve čtvrtém bloku se budeme věnovat zpětné vazbě k jednotlivým blokům. Zjistíme, jak si žáci jednotlivé hry užili, ale i zda si z programu něco odnáší. V závěru se opět vypravíme ven, kde otestujeme vzájemnou důvěru i týmového ducha.

Mezi jednotlivé bloky budou zařazeny přestávky, i případná delší obědová pauza. Celý program se dá zasadit do časového kontextu vaší školy, případně jakkoli upravit jeho délka.

Uvedený program je pouze orientační, konkrétní podoba realizovaného programu je sestavována po konzultaci s třídním učitelem na základě potřeb daného kolektivu. 

Teambuilding je velmi oblíbené slovo, které mnohým asociuje adrenalin a ten do našich programů tak úplně nepatří. Na spolužáky se dá střílet z paintballové pistole, taky se za nimi dá jezdit na čtyřkolce, ale tím je asi nepoznáme. Naše programy nemusí být vždycky příjemné, ale příjemné je to, co je na jejich konci. V účastnících budujeme pocit sounáležitosti, toho, že někam patřím a je mi tam dobře…

Matouš Novák, matous.novak@wenku.cz, tel.: 724 623 660

W cena

 

650 Kč (min. 20 platících studentů - 1 třída, 1x neplatící pedagog, 2x instruktor)

500 Kč (min. 55 platících studentů - 3 třídy, 3x neplatící pedagog, 4x instruktor)

Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků, pedagogů i instruktorů. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Jsme velice rádi, že jste se dostali až sem. Ještě 10 vteřin.
Nedomnívejte se, ptejte se, vše vám rádi upřesníme.

 

Cena zahrnuje:
 • služby organizátora/instruktora po celou dobu programu,
 • materiální zajištění všech bodů uvedených v programu,
 • pojištění klientů (pojištění trvalých následků úrazem, zavazadel a odpovědnosti za způsobenou škodu),
Cena nezahrnuje:
 • pojištění stornopoplatků pro případ nemoci či úrazu před zahájením,
 • náklady na stravování,
 • zdravotníka,
 • osobní útraty studentů.

Teambuildingový program - 3 dny

Teambuildingový program - 3 dny
Termín: dle dohody (3 dny - 2 noci)
 
Teambuildingový pobyt standardně realizujeme v rekreačních areálech a proškolních zařízeních využívaných pro adaptační kurzy a školy v přírodě. Rádi jej připravíme i v jiném areálu dle volby školy.


Orientační program

Po příjezdu do areálu nás čekají úvodní aktivity k navázání kontaktu mezi třídou a instruktory. Otestujeme si, jak se ve skupině vzájemně známe a pokusíme se zjistit o každém z nás něco nového. Společnými silami budeme překonávat rozličné týmové úkoly, k jejichž splnění je třeba dát hlavy dohromady, vymyslet řešení, rozdělit si role a domluvit se na realizaci smluveného plánu. 

Budeme také společně sportovat, relaxovat, bavit se a užívat si čas spolu "jen tak". Uspořádáme turnaj v netradiční hře KUBB nebo si zahrajeme oblíbenou pálkařskou hru Brännball. S podporou spolužáků překonáme nízké lanové překážky. Jejich zdolání je nejen zážitkem, ale především podporou vzájemné důvěry i spolupráce při společném jištění.

Součástí každého bloku programu bude společná reflexe toho, co se v průběhu aktivity odehrálo a jak to kdo prožíval. Právě skrze tento zpětný pohled můžeme získat náhled na to, jak společně fungujeme a co je potřeba pro to, abychom to posunuli ještě dále a ke spokojenosti všech.

Uvedený program je pouze orientační. Bude připraven dle potřeb konkrétní skupiny na základě schůzky s třídním učitelem a případně upravován dle průběhu kurzu, reakcí a potřeb žáků, v závislosti na počasí a možnostech střídání materiálu v případě účasti více tříd současně.

Teambuilding je velmi oblíbené slovo, které mnohým asociuje adrenalin a ten do našich programů tak úplně nepatří. Na spolužáky se dá střílet z paintballové pistole, taky se za nimi dá jezdit na čtyřkolce, ale tím je asi nepoznáme. Naše programy nemusí být vždycky příjemné, ale příjemné je to, co je na jejich konci. V účastnících budujeme pocit sounáležitosti, toho, že někam patřím a je mi tam dobře…

Matouš Novák, matous.novak@wenku.cz, tel.: 724 623 660

W cena

 

3 500 Kč (min. 40 platících studentů - 2 třídy, 2x pedagog, 3x instruktor)
3 100 Kč (min. 85 platících studentů - 3 třídy, 3x pedagog, 4x instruktor)

Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků, pedagogů i instruktorů, dle místa odjezdu a typu ubytování. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Cena zahrnuje:
 • vlakem na místo a zpět,
 • ubytování,
 • 5x denně strava, pitný režim,
 • služby organizátora a instruktorů po celou dobu kurzu,
 • materiální zajištění všech bodů uvedených v programu,
 • pojištění klientů (pojištění trvalých následků, zavazadel, odpovědnosti za způsobenou škodu a stornopoplatků s 20% spoluúčastí pro případ nemoci, úrazu či karantény vzniklých před zahájením zájezdu),
 • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.
Cena nezahrnuje:
 • osobní útraty studentů,
 • zdravotník a noční dozor (zajistí škola, příp. lze přiobjednat).

 • Areály, ve kterých můžeme náš program realizovat:

   
 • RS Stará Živohošť

  Velkokapacitní areál situovaný na břehu vodní nádraže Slapy.
  Číst dál...  
 • RS Lites u Mladé Boleslavi

  Velkokapacitní areál, který se nacház nedaleko Mnichova Hradiště v oblasti Českého ráje.
 • RS Lubenec

  Rekreační středisko se nachází na kraji lese, na polosamotě 35 km od Karlových Varů.
 • Juniorhotel Roxana

  Horský hotel ve svahu nad Rokytnicí nad Jizerou.
  Číst dál...  
 • Rekreační areál Zbraslavice

  Velkokapacitní areál situovaný na hranicích Středočeského kraje a Vysočiny.
  Číst dál...  
 • RA Sázavský ostrov

  Luxusněji zařízený hotel na břehu řeky Sázavy.
  Číst dál...  
 • Eden Jinolice

  Veliký areál nedaleko přírodní rezervace Prachovské skály.
  Číst dál...  
 • Penzion Slunečno

  Menší penzion v atraktivní lokalitě Českého ráje.
  Číst dál...  

Sborovna Wenku

Sborovna Wenku - výjezdní program pro pedagogický sbor

Organizujete mimoškolní akce pro své žáky a studenty a na sebe jste zapomněli?

Máte zájem podpořit atmosféru a komunikaci ve sborovně?

Plánujete výjezdní poradu a nechcete jen pracovat?

Dvoudenní program pro pedagogický sbor je zaměřen na uvolnění atmosféry, oživení vztahů, bližší poznání a podporu vzájemné komunikace v trochu netradičním zarámování.

Spolu s kolegy vyřešíte Mayský hlavolam i zapeklitou modelovou situaci, kdy padá elektronická žákovská a termín tisku vysvědčení se blíží, zábavnou formu se dozvíte o kolezích něco nového, co na sebe budou chtít prozradit, společně se pobavíte a podle zájmu se budete více pohybovat či tvořit, skládat tangramy či překonávat lanové překážky.

Program je možné koncipovat jako samostatnou náplň výjezdu či jako doplněk ke školení či poradě. Dle zájmu je možné pojmout program jako více relaxačně-zábavný či jako tematicky laděný výjezd pod heslem „na jedné lodi“, v rámci kterého více zapracujeme na vztazích a komunikaci v pracovním kolektivu.

Nedílnou součástí programu je catering a společné večerní posezení.

Nechte se hýčkat.

 • doporučíme vám vhodný penzion či rekreační středisko a zařídíme vše potřebné
 • připravíme pro Vás program ušitý na míru - po společné konzultaci Vám nabídneme několik možností, co by pro Vás mohlo být přínosné
 • zajistíme pro Vás doprovodný program v podobě sportu, relaxace či výletu na zajímavá místa v okolí
 • zorganizujeme catering i společný večer, dodáme potřebné vybavení
 • pomůžeme Vám, aby Vaše příští setkání ve sborovně bylo veselejší

 

W cena

 

Dohodou - cena se odvíjí od počtu pedagogů a individuální náplně programu.

Zpět nahoru