Teambuildingový program - 3 dny

Teambuildingový program - 3 dny
Termín: dle dohody (3 dny - 2 noci)
 

Nabízíme Vám třídenní výlet s komplexním teambuildingovým programem.

Uvedený program je pouze orientační. Bude připraven dle potřeb konkrétní skupiny na základě schůzky s třídním učitelem a dále průběžně upravován dle průběhu kurzu, v závislosti na počasí a možnostech střídání materiálu v případě účasti více tříd současně.


Teambuildingový pobyt standardně realizujeme v rekreačních areálech a proškolních zařízeních využívaných pro adaptační kurzy a školy v přírodě. Rádi jej připravíme i v jiném areálu dle volby školy.

Orientační program

1. den: Úvodní zahřívací aktivity na seznámení s programem a jeho smyslem, po kterých následuje organizační blok ubytování, seznámení s pravidly akce atd. Poté navážeme ice-breakery – hrami na uvolnění napětí a dále hrami na prohloubení vzájemného poznání, kdy se se třídou seznámí nejen instruktoři, ale spolužáci mají možnost dozvědět se netradičním způsobem o kamarádech, co o nich možná ještě nevěděli. Navečer otestujeme schopnost společné domluvy a spolupráce a také si budeme povídat o představě naší „ideální třídy“.

2. den: plnění rozličných problémových úkolů, které kladou nároky nejen na vymyšlení správného řešení, ale především dobrou komunikaci a spolupráci kolektivu, bez kterých není řešení možné. Série problémových úkolů je protkána reflexemi dění ve skupině, skrze které žáci sami nachází způsoby, jak spolupráci zdokonalovat a pracovat na naplnění své představy dobré třídy. Odpoledne aktivity na nízkých lanových překážkách. Aktivity jsou zaměřeny jak na individuální, tak skupinový zážitek a zejména podporu vzájemné důvěry při vzájemném jištění spolužáků.
Kreativní večer natáčení krátkých „filmů“ a diskuse na smluvená témata vztahující se k dění ve skupině .

3. den: závěrečné „otestování“ skupinové spolupráce a zpětná vazba nejen na tuto aktivitu, ale i celý kurz. Zpětná vazba je zaměřená na přenos toho, co jsme se „naučili“ do školního i mimoškolního prostředí. Na závěr vytvoříme společnou kresbu jako vzpomínku a přesuneme se zpět domů.

Teambuilding je velmi oblíbené slovo, které mnohým asociuje adrenalin a ten do našich programů tak úplně nepatří. Na spolužáky se dá střílet z paintballové pistole, taky se za nimi dá jezdit na čtyřkolce, ale tím je asi nepoznáme. Naše programy nemusí být vždycky příjemné, ale příjemné je to, co je na jejich konci. V účastnících budujeme pocit sounáležitosti, toho, že někam patřím a je mi tam dobře…

Matouš Novák, matous.novak@wenku.cz, tel.: 724 623 660

W cena

 

2 200 Kč (min. 60 platících studentů, 4x neplatící pedagog, 3x instruktor)

Pro každého klienta vytváříme kalkulaci dle požadovaného počtu účastníků, pedagogů i instruktorů, dle místa odjezdu a typu ubytování. Kontaktovat nás můžete přes tento formulář:

Jsme velice rádi, že jste se dostali až sem. Ještě 10 vteřin.
Nedomnívejte se, ptejte se, vše vám rádi upřesníme.

 

Cena zahrnuje:
 • dopravu autobusem na místo a zpět,
 • doprovodné vozidlo po celou dobu akce,
 • ubytování ve 3-8lůžkových pokojíc,
 • stravování formou plné penze (snídaně, oběd, večeře + pitný režim po celý den),
 • materiální zajištění všech bodů uvedených v programu,
 • služby organizátora a instruktorů po celou dobu kurzu,
 • pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.,
 • pojištění klientů (úrazové pojištění, pojištění stornopoplatků a pojištění za způsobenou škodu).
 
Cena nezahrnuje:
 • zdravotníka, noční dozor,
 • osobní útraty studentů.

Sborovna Wenku

Sborovna Wenku - výjezdní program pro pedagogický sbor

Organizujete mimoškolní akce pro své žáky a studenty a na sebe jste zapomněli?

Máte zájem podpořit atmosféru a komunikaci ve sborovně?

Plánujete výjezdní poradu a nechcete jen pracovat?

Dvoudenní program pro pedagogický sbor je zaměřen na uvolnění atmosféry, oživení vztahů, bližší poznání a podporu vzájemné komunikace v trochu netradičním zarámování.

Spolu s kolegy vyřešíte Mayský hlavolam i zapeklitou modelovou situaci, kdy padá elektronická žákovská a termín tisku vysvědčení se blíží, zábavnou formu se dozvíte o kolezích něco nového, co na sebe budou chtít prozradit, společně se pobavíte a podle zájmu se budete více pohybovat či tvořit, skládat tangramy či překonávat lanové překážky.

Program je možné koncipovat jako samostatnou náplň výjezdu či jako doplněk ke školení či poradě. Dle zájmu je možné pojmout program jako více relaxačně-zábavný či jako tematicky laděný program pod heslem „na jedné lodi“, v rámci kterého více zapracujeme na vztazích a komunikaci v pracovním kolektivu.

Nedílnou součástí programu je catering a společné večerní posezení.

Nechte se hýčkat.

 • doporučíme vám vhodný penzion či rekreační středisko a zařídíme vše potřebné
 • připravíme pro Vás program ušitý na míru - po společné konzultaci Vám nabídneme několik možností, co by pro Vás mohlo být přínosné
 • zajistíme pro Vás doprovodný program v podobě sportu, relaxace či výletu na zajímavá místa v okolí
 • zorganizujeme catering i společný večer, dodáme potřebné vybavení
 • pomůžeme Vám, aby Vaše příští setkání ve sborovně bylo veselejší

 

W cena

 

Dohodou - cena se odvíjí od počtu pedagogů a individuální náplně programu.

Zpět nahoru